Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért hatnak így rám ezek?

Miért hatnak így rám ezek?

Figyelt kérdés

Ez hülyén fog hangzani, de mindig "megvisel", szarul érzem magam, ha ilyen egyéjszakás és egyéb -számomra- erkölcstelen dolgokról olvasok itt az oldalon. Így egy fél órára elcseszi a kedvem, nekem valahogy nem fér bele ez, én nem tudnék szeretet/szerelem nélkül szexelni. Persze, ne foglalkozzak mással, csak néha úgy érzem, mintha valami baj lenne velem, hogy nekem nem menne és talán ez érint rosszul 😕

Egyébként minden másban normális vagyok, nincs betegségem vagy ilyesmi, csak ez a valami..

20 éves vagyok és fiú, ha számít



2021. márc. 15. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Miért? Akinek nem jön össze egy kapcsolat, vagy nem akar csak azért hülyíteni valakit hogy dugjon már erkölcstelen. Vagy az az erkölcstelen, hogy nem létező érzelmekkel hülyítik a másikat. Na az megalázás. A kimondottan csak szexre irányuló, egyéjszakás kaland ezzel szemben őszínte.


Mindenkinek van igénye a szexualitásra. Kinek jobban kinek kevésbé. A fenti példák alapján érzelmek nélkül ez a legerkölcsösebb kiélési módja.

2021. márc. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom megmagyarázni 🤷‍♂️🤷‍♂️

Irány a pszichológus vagy mi? 😕

2021. márc. 15. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nyitod meg az ilyen kérdéseket? Kár olvasni, ha tudod hogy rossz lesz utána. Foglalkozz olyannal, ami pozitívat okoz. Menj sétálni, vagy olvass valami szépet.
2021. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj, kérdező. 20 évesen még bőven az idealista korszakodat éled, és ez így van rendjén. 5-10 év múlva másképp látod majd.
2021. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!