Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns mellett...

Antidepresszáns mellett állandó izgalom és maszturbacio?

Figyelt kérdés
Escitilt szedek olyan 5 hónapja. Hallottam hogy megnehezíti az orgazmust elérni és a libidot csökkenti. Na hát nekem pontosan az ellenkezője. Napi kétszer is izgatom magam és jobb mint valaha. Sokszor alig várom hogy végre hazaérjek és maszturbaljak. Valaki volt hasonlóan? Olyan furcsa, bár élvezem... :)

2021. márc. 15. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
De jó neked... :D Nekem alapból sincs sok libidóm. :(
2021. márc. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Haha hát nem mondom, tényleg elég jó néha.. :D de pontosan ellenkező mint amit hallottam a hatásmechanizmus.
2021. márc. 15. 12:34
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
De ez csak jó, szerintem, sokan ezért hagyják abba a gyógyszert. Én is ezért hagytam abba. Bár most olyat szedek, amitől minimális változás van, bár az is negatív irányba, de legalább nem nulláz le úgy, mint az előzők. Bár igen, van a másik véglet, amikor már inkább kínszenvedés a túlzott libidó, de amíg nem kín, addig nem lehet olyan rossz :)
2021. márc. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
Van olyan antidepresszáns, amitől földöntúli orgazmust lehet elérni és még jobban is bírja az ember. Az Anafranil egyértelműen a legjobb volt erre, de jól kellett belőni a dózist, mert a mellékhatások nagyon szarok (hidegrázás, remegés, szájszárazság, orgazmusképtelenség, lábgörcsök). Még ma is beveszek egyet-egyet néha, ha maratoni tempó kell.
2021. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Anafranil???? Mesének szép és jó volt.
2021. márc. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor olvasd az estimeséd és ne dumálj a felnőttek beszélgetésébe, kistáska.
2021. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 sandrisbp ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni, hogy a kérdező és a #4-es milyen nemű??? A kérdezőt nőnek gondoltam, a #4-est meg pasinak, de lehet, hogy tévedek.....
2021. márc. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor antidepresszanstol megno a libido, akkor az azert van, mert manias fazist okoz. Ezt el kell mondani a dokinak. Mondjuk emiatt siman felírhat masik gyogyszert es elhiszem, hogy vannak elonyei ennek a libido dolognak, de gondolom senki nem akar bipolaris tuneteket. Vannak mas, maniara utalo tunetek is?
2021. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Na en alapbol borderline vagyok de manias fazisom meg gyogyszerrel sincs...pedig de jo lenne ba*sszameg... Utalom ezt az allando negativ gyulolet erzest...
2021. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Neha jo lenne megvaltani a vilagot de igy sose fogom...
2021. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!