Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mentális betegsége...

Milyen mentális betegsége lehet a barátomnak?

Figyelt kérdés

Folyton beleképzel a dolgokba mást. Ha van egy tök hülye vitánk vagy ha ő a hibás úgy csűri-csavarja a dolgokat hogy én jöjjek ki hibasnak. Ordít és tör zúz.. szépen megbeszélni nem lehet vele semmit mert folyton felemeli a hangját. A családommal is beszélgetett ahol vendégek is voltak. Meséltem egy sztorit anyumnak ő pedig felhozta a féltékenységét anyum pedig elmondta a véleményét és nyugtatta hogy nincs értelme féltékenynek lennie. Erre behisztizett a semmire ,fogta magát bement a szobámba és úgy becsapta az ajtóm hogy beremegett a ház. Nekem ebből nagyon elegem van de szeretem. Mi baja lehet? Milyen orvost kéne felkeresnem? 20 éves.

Ha ránézel nem nézel ki ilyeneket belolle.. nagyon okos tanulmányilag egyébként.


2021. márc. 15. 14:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
Borderlineos vagyok de ő nem az
2021. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
61%

Egy barátnőmnek a fiúja produkált hasonlókat - azóta sokat javult a helyzet.


A barátnőm nagyon türelmes, soha nem emeli meg a hangját, és okosan, nyugodtan kezeli a vitákat. 1-2 év alatt sikerült ezzel a technikával elérnie, megértetnie a fiúval, hogy a vitákat csendesebben is le lehet rendezni.

A fiú csak simán nem volt tisztában azzal, hogy el lehet érni eredményt akkor is, ha nem balhézik. Ehhez idő kellett.

2021. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Srácok köszönöm a válaszokat. Mint kiderült nárcisztikus volt.. ennyi.. en nagyon tonkre mentem. Szuletesnapomon a baratnomet fogdosta stb. Akkor úgy komolyan vége lett.. már nem birtam :)
2021. ápr. 23. 13:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!