Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen gyógyszer fogok kapni? ...

Milyen gyógyszer fogok kapni? Mi lesz a hatása?

Figyelt kérdés

Első pszihés dokim lesz.

A mély depresszió már biztos. Nem tudom mit fog megallapítani. Öncsonkítás is sajnos előfordul.


Milyen gyógyszert szoktak ilyenkor adni? Mennyi idő amíg hat? Aki szed ilyet rá milyen hatással van? Nyugisabb, jobb kedvű? Változott valami?



2021. márc. 15. 16:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Meg agyban döntsd el. Ezt is fogják tanacsolni.
2021. márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Dont panic..

Idő pontom volt de 2 órája itt ülök, szerintem húzok el a phicsába... Én megpróbáltam

2021. márc. 16. 12:28
 13/17 anonim ***** válasza:
Magánban voltál vagy SzTk
2021. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Sztk
2021. márc. 16. 13:55
 15/17 anonim válasza:
Én mondjuk ilyen bajokkal sosem mennék dokihoz, mert még nem nagyon hallottam olyanról aki segített. Tudom hogy felesleges ezredszerre is leírni de ezt neked kell megoldanod. Ne hagyd hogy elvegyék tőled azt ami kijár neked. Hogy ember legyél és éld az életed. Te is értékes vagy éppen ugyanúgy mint minden másik ember. Olyan elcseszettnek érzem ezt a világot amikor olvasok ilyeneket amit írtál. Tönkre tesszük a földön egymás életét. Nem foglalkozunk másokkal és ez az eredménye, hogy az olyan kilátástalannak tűnő helyzetbe került emberek mint te hulladéknak titulálják magukat. De ha ezt teszed nyernek. Nyer az a leszarom hozzáállás, amivel az emberek néznek egymás felé. De nézz magadra. Komolyan. Tedd meg és gondolj bele mit tehetnél önerőből, önmagadnak hogy fejlődj, hogy jobb legyél. Tedd fel őszintén a kérdést hogy tényleg nem tudsz olyanná válni mint amilyen embereket vonzónak, okosnak és értékesnek találsz? Tanúlj, sportolj, mozogj emberek között. Éld meg az életed! Mert nincs második esély.
2021. márc. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

De mit csináljak?


Rám jött a " sötét" sírok egésznap, nincs senkim.


Ha felvágnám az ereimet vagy teli nyomnám magam gyógyszerrel.

Hát nem tudom... Soha nem vennének észre... Évekig itt rohadhatnaba testem. Max ha éhségbe megdöglik a két kutyák talán az ő szagukra valami állatvédő felfigyelne.



Annyira telibe szar a családom is, hogyha nem írnék vissza nekik csak elkönyvelnék hogy bunkó vagyok, egyikse értesítené a rendőrt vagy jönne ki megnézni


Én már feladtam embernek lenni

2021. márc. 17. 04:45
 17/17 anonim válasza:
Keress olyan embereket az életben akiknek fontos lehetsz. Hagyd azokat akik leszarnak.
2021. márc. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!