Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elegem van az életemből,...

Elegem van az életemből, mikor halok mar meg?

Figyelt kérdés
Olyan jo lenne mar

2016. febr. 6. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Magyarország jobban teljesít, vagyis kitermeli az olyan emberek tömegét akiknek elege van az életből.

Ha teheted akkor menj ki egyet kirándulni az érintetlen természetbe. Esetleg külföldre. Aztán elmúlnak az ilyen érzéseid.

A mókuskerék, a munkából és csekkfizetésből álló élet melegágya az ilyen érzéseknek ami a kérdésedben szerepel. Magyarországon belül van aki tanyára menekül az említett életmód elől. Van aki meg a határt lépi át. A biorobot életmód kikészíti a lelket. Persze mindez a rendszerváltás utáni kormányokat nem érdekli, csak a befolyt adó mennyisége.

2016. febr. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
100 éven belül.
2016. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Arra van eszed, hogy itt sajnáltasd magad. Nem, hogy elővennél egy könyvet és olvasnál. Ennyi unatkozó kölköt.
2016. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Így van, ahogy az első írja, menj kirándulni a természetbe, főleg ma, csodaszép napos idő van! Rajtam mindig segít, pedig nekem is gyakoriak az ilyen érzéseim.
2016. febr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
egy kötél meg egy fa kel, de vágd el a nyaki ütő ered nem érzel semmit 1 perc és el vérzel :D
2016. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
AZT se tudom hol a nyakiutoerem
2016. febr. 10. 23:00
 7/8 anonim válasza:
38%
csak vágd el a torkod mélyen
2016. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

Kedves kérdező hány éves vagy pontosan?

Miért szeretnél meghalni?

Mik az okaid a halálra illetve az értékes életed eldobására?

Mond el kérlek miért dobnád el azon ajándékodat melyet az égiek adtak néked az újjászületés reményében?

Kérlek ird meg!

-A: A te válaszod az ami eldönti a sorsod illetve felül ir mindent amit cselekszel az életedben!

-B: Félelemből?

-C: A mindennapi problémák, (számlák, adósságok, drogok stb) akadályok s egyéb dolgokból?

-D: stb irj valami magadról jellemez őnnőnmagadat!

-E: Kiskapu keresése mindig ajánlott!


A halál s egyebek nem kifogások, nem ürügyek!

Én többször haltam már meg többször omlott bennem már össze egy egész világ mégis nem sirok hanem előre nézek s küzdök az életem minden egyes percéért inkább a hosszú és rögös utat választom mintsem a könnyebb s csúf fájdalmas véget.

Amelynek 3 fő válasz útja van melyek közül:

-1, Az újjászületés ezen vagy egy másik világban lehet az párhuzamos vagy fantasy is.

-2, a Poklok poklában az örök sötétségben amely még a poklot is túlszárnyalja mivel ott az igaz szenvedés a magány ahol a lélek semmivé foszlik egy kis idő után.

-3, éled az életed amig csak tudod csak a jóra és a szeretetre koncentrálsz amig még létezik ember a bolygó felszinén.

2017. okt. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!