Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek a teljes gyógyulás...

Szerintetek a teljes gyógyuláshoz szükség van ahhoz, hogy az ember megbocsásson annak, aki megerőszakolta?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy az erőszakolóban fel sem merült, hogy amit tesz, az erőszak. Egyébként egy alapvetően kedves, intelligens, jóindulatú, istenfélő emberről van szó.
2021. márc. 16. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
:D :D SzűzMáriaSzentJózsef gyerek le...
2021. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Undorító! Kedves, hívő ember ilyet nem tenne! Nem, aki ilyenre képes az marhára nem jóindulatú...
2021. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
persze fel se merül. A lány sikít,sir karmol.De úgy áll a fasza, hogy nem veszi észre.
2021. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Egyébként....mindent, amit utána írtál Jaj ne. Az egy szemét! Egy senki, egy féreg se!


Szerintem szakember kell, hogy segítsen feloldani az átelt traumát.

Nem tudnék megbocsátani,de lehet ez kell a "gyógyuláshoz"...

Bar szerintem nem kell. Aki ilyet tesz annak kéne ezen gondolkodni, de ez megbocsáthatatlan.

2021. márc. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Gyanús az EGYÉBKÉNT utáni rész, hogy a kérdező nem atelte a traumát, hanem vagy ő okozta(eroszakolo) vagy valmi ismerősről ír, talán a partjáról....


Ilyet,h egyébként kedves es vallásos nem írna egy áldozat!


Nem kell, megbocsátani. Börtönbe kell, juttatni, hogy mással NE TEHESSE MEG!!!!

2021. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Ha vallásos, akkor gyónni is járna. A papnak kötelessége lenne jelenteni a bűncselekményt. Arra nem szól a titoktartás. Ergo 10miatyank sem segitene. Ott sem bocsásson meg neki senki. Szerintem nem is vallásos igazából....


Ez megbocsáthatatlan,nagy bűn. Viselni kéne a következményeket vallásos emberként.

Szomorú ezt olvasni.

2021. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem sikítottam és nem karmoltam, csak sírtam, de valószínűleg észre sem vette.

Sajnos nem igaz, hogy nem teszik olyan emberek, akikről csupa jót gondoltál alapvetően. Itt egy példa a millióból: [link]

2021. márc. 16. 21:18
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Szájer is mélyen vallásos kemény vonalas keresztény.... Aztan nézzétek meg drogos bzi orgiaban engedte ki a gőzt....

Sok az aberrált, aki a vallás mögé bújik, de valójában teljesen más értékeket kepvisel, mint ahogyan éli mindennapjait. Ezzel leplezve valójában kicsoda, micsoda. Akár maga előtt is... Ez ilyen!


Annak lehet megbocsátani, aki mutat fikarcnyi megbánást a másik felé. Ennek különböző módjai vannak. Ez alapján lehet feldolgozni az átélt sérelmet és túltenni magad rajta,de nem kötelező megbocsátani.

2021. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Fel kell jelenteni.
2021. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

Ezen ne gondolkozz. Segélyszervezethez kéne fordulni. Utana Rendőrség!


Ne haragudj, hogy ezt írom, de tipikus áldozat típusú személyiség vagy, ha ilyeneket írsz, hogy egyébként kedves stb.

Nézz utána ennek a személyiség tipusnak.

Azért írom, hogy tudj róla. És a jövőben figyelj, mert sajnos ez többször is elofordulhat az "áldozatokkal "


Nagyon szomorú, ami veled történt. Kívánom, hogy ne okozzon ez egy életen át tartó traumát és sikerüljön feldolgoznod!

2021. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!