Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel szerezhetem vissza...

Mivel szerezhetem vissza eddigi önmagam?

Figyelt kérdés
Az online oktatás elött nagyon könnyen szereztem jó jegyeket szerettem tanulni jó volt a kedvem, még egy ideig online oktatás alatt is ez ment de egy hónapja hiába tanulok többet nem tartom a szintem de nem ez a legnagyobb baj életedben is el tűnt nem tudok őszintén mosolyogni. Hogy lehetne javítani ezen akár egy picit?
2021. márc. 17. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Írd le magadnak milyen hosszabb távú céljaid vannak,5eves terv.ez motiválni fog tanulni. Érthető h most xar helyzetben vagytok, diákok,de nézd a jó oldalát, van sok szabadidőd új hobbikra. Beszélgess a barátaiddal,sztem emiatt vagy lehangolva. Kicsit mozogj,én pl napi egy órát min bicajozok,maszkban de jót tesz,leszedi a stresszt. Kitartást
2021. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!