Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A PSSD betegség szerintetek...

A PSSD betegség szerintetek valaha gyógyítható lesz? (SSRI-t követő szexuális diszfunkció)

Figyelt kérdés

Még viszonylag fiatal vagyok a problémához, nem is a szexuális diszfunkció része zavar annyira, azt nem is igazán tapasztaltam magamon. Az érzelmek átélésének nehézségével kapcsolatban okoz problémát nekem az antidepresszáns.

Nem a történetemről szeretnék beszélni, mivel nem erről szól a kérdés.


A rxisk.org nevű oldalt találom a legnagyobb hatáskörű oldalnak ezzel kapcsolatban, ami valamit tehetne a problémával kapcsolatban. Nem tudom, hogy ezen (az oldalon) kívül van-e valamilyen csapat vagy akármi, ami ezzel foglalkozik, én mindenképpen támogatom őket ezzel kapcsolatban, viszont szerintetek valaha lesz valami ebből? És tényleg lesz valami megoldása, és ha lesz, mennyi idő múlva, ennek a betegségnek?



2021. márc. 18. 18:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A közeljövőben nem, mivel nem létfontosságú dologról van szó.
2021. márc. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán az is kérés, hogy van-e ilyen betegséged. Le van írva? Pszichiáter diagnosztizálta? Nem csak az alapbetegség változott?
2021. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Alapból az lenne a megoldás, hogy ne kelljen többé felírni SSRI-ket.
2021. márc. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Mivel jelenleg az SSRI az egyik legjobb megoldás egy potenciálisan halálos betegségre, erre elég kevés esélyt látok. Ráadásul alapvetően nem rossz az SSRI-k mellékhatásprofilja.
2021. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%

4

Melyik halálos betegségre?

2021. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Depresszió.
2021. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2%
Elképesztően halálos betegségről van szó. Legalább annyira, mint a nátha.
2021. márc. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne, ha nem osztanád olyan témában az észt amiről láthatóan halvány fogalmad sincs.
2021. márc. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
A depresszió legfeljebb közvetetten halálos. Ha nem értesz egyet, mutass egy tanulmányt, ami az ellentétét állítja.
2021. márc. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen mindegy, hogy közvetve, vagy közvetlenül, a kezeletlen depresszió vége rendkívül gyakran befejezett szuicidum. A témárol könyvtárnyi könyv érhető el és nem egyéni vélemény, vagy vita tárgya. Részemről ez a vita itt lezárva, mert nem vagy kompetens vitapartner.
2021. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!