Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Online lehet megoldást kapni...

Online lehet megoldást kapni pszichológiai problémákra?

Figyelt kérdés
A járvány miatt nem lehet kapni sehova beutalót és nem foglalkoznak senkivel aki nincs életveszélyben. Nekem viszont most van szükségem segítségre. Talán van köztetek pszichológus orvos vagy egyetemi hallgató akinek van egy kis ideje. Tényleg nagyon sokat jelentene.

2021. márc. 18. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

'Pszichológus orvos' XD


Nem, nem lehet. Szakemberre van szükséged, akit a járvány alatt is meglátogathatsz. Ha komolyabb a gond, akkor pszichiáterre van szükséged, aki valóban orvos.

2021. márc. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kimaradt a , de vicces máris jobban vagyok
2021. márc. 18. 22:14
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Most már legalább tudod, hogy senki sem tud neked segíteni online. Egy pszichológus is csak meghallgat és tanácsokat ad, változtatnod neked kell.
2021. márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Létezik szerintem online pszichoterápia, csak az sajnos fizetős.
2021. márc. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Több helyen is működik online tanácsadás vagy terápia. Elég beírni a Google-be, hogy online pszichológus, és rengeteg találatot kapsz. De itt van néhány példa is:

[link]

[link]

[link]

2021. márc. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
találj egy barátot, aki megnevettet és napi kapcsolatban álltok
2021. márc. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ritanagy77 válasza:
Feldmár András Agymosó előadásait ajánlom, youtube-on is fent van és spotify-on. Én inkább hallgatni szeretem, és közben mást is tudok csinálni. Ott sok problémát érintenek, hátha neked is segít. Pénzért van egyébként nekem is olyan pszichológus ismerősöm, aki pl. skype-on tart régóta terápiát. A Covid miatt biztosan megszaporodott a számuk.
2021. márc. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pszichológusok továbbra is dolgoznak, online. Ez is nagyon nagy segítség.
2021. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!