Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hypochonder vagyok?

Hypochonder vagyok?

Figyelt kérdés
Bármi apró bajom van bepánikolok, és eltemetem magam. Ha lázas vagyok, kijön egy nyirokcsomóm, fáj a fejem, nehezen nyelek, valami magasabb a labor eredményemben, azonnal teljes pánik rohamom van, hogy megfogok halni! Aztán persze mindig kiderül hogy semmi baj, de addigra már végig olvastam a google-t, és persze minden tünetet észlelek is magamon. Ha csinálnak valami vizsgálatot, rettegve várom az eredményt hogy mi lesz az, biztos nagyon rossz lesz... Borzaszto. Ebbe bele lehet hülyülni?? Pszichológuson kívül van más megoldás? :( ebben a helyzetben nem nagyon fogadnak. Online meg nem szeretnék senkivel társalogni! HELP!??!!??!!?

#mentális probléma #hypochonder #Tévesbetegségtudat
2021. márc. 22. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vajon hipochondria létezett egyáltalán az internet elterjedése előtt?
2021. márc. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen az vagy. És minél többet gondolsz a baromságokra, annál inkább bevonzod. Miért nem lehet úgy gondolkodni, hogy egészséges vagyok, életerős vagyok, mindent (is) kibírok. Elkaptam egy nyavalyás, na és.. túl leszek rajta.

A haláltól félsz ilyen mániákusan? Jobb ha letisztázod magadban, hogy nem úszod meg.

2021. márc. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ha kettőnél több szúnyogcsípésem van akkor is megijedek hogy mitől. :'(
2021. márc. 22. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!