Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért, mitől lehetek mostanába...

Miért, mitől lehetek mostanában ilyen érzékeny?

Figyelt kérdés

Észrevettem magamon, hogy túlságosan is érzékeny lettem mostanában. Egy rosszabb szó egy olyantól akit szeretek, legyen az a családtól , páromtól és sírok, nem előttük, de sírok.

Boldog vagyok, párommal is imádunk hülyéskedni, eddig a szarkasztikus, ironikus humorokon mindig nevettem, de mostanában inkább rosszul esik . Nem érzem magamat stresszesnek. Nem szedek gyógyszert. Azt észrevettem, hogy a bőröm is érzékeny (például gyantázásnál). De van amikor nem.

Nem menstruálok most. Semmi olyat nem tudnék kiemelni, ami miatt ez van. Gondoltam, hogy ez csak ilyen tavaszi depi lehet, de nem mondanám annak sem, mert boldogan kimegyek, elmegyek emberek közé stb. Nem tudom mi történik a testemben. Nagyon jól alszom.

Tudtok valamit tanácsolni? Esetleg volt már valakivel hasonló?



2021. márc. 22. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagy terhes?😀
2021. márc. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Kezdesz felnőni, a szarkasztikus hülyéskedés nagyon gyerekes, a felnöttek sírni szoktak és fontoskodni, ez jó. A gyantát felejtsd el egy igazi nő szőrös tetőtől talpig.
2021. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes. 😀
2021. márc. 22. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
A gyantat szerintem ne felejtsd el😅
2021. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány vagy kimerültség, hogy hasznos választ is kapj.
2021. jún. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Vitamint szedek már kis korom óta. Azota minden oké igazából, szerintem csak sokat stresszeltem abban az időszakban. Köszi. 😊 Ja és nem szeretnék szőrös maradni, de azért azt is köszi ! 😆
2021. jún. 6. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!