Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nemrég itthoni ápolás után...

Nemrég itthoni ápolás után elvesztettem nagypapámat, nagyon érzékeny típus vagyok, nem tudok aludni mostanában, nagyon szeretnék nyugtatót éjszakára feliratni, a körzeti orvos tud ebben segíteni?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyenlem ,hogy ilyesmivel fordulok hozzá,hiszen idáig csak és kizárólag a vérnyomásgyógyszereimet feliratni jártam hozzá és nem szeretném,ha azt hinné,hogy beszámíthatatlan lettem és azért kell a nyugtató,de nagyon érzem,hogy átmenetileg jó lenne nekem.
2012. nov. 27. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs miért szégyelned magad, nyugodtan beszéld meg vele, semmi rosszat nem fog gondolni!
2012. nov. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen tud felírni nyugtatót a háziorvos, de sajnos szakorvosi javaslat hiányában teljes áron tudod megvenni.


Szégyenleni pedig egyáltalán nem kell magadat. Hidd el nagyon sok ember küzd problémákkal, ezt valószínűleg ő tudja a legjobban. Azt sem fogja gondolni, hogy beszámíthatatlan lettél, nyugtatót nagy részben nem az őrültek szoktak szedni. A depresszió a lakosság nagyon nagy részét érinti valamikor az élete során.

2012. nov. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az Idegosztályon iratod fel, akkor sokkal olcsóbb a nyugtató. Ma már sokan szednek, nem kell szégyelni! Lehet a doki is szedi.
2012. nov. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hidd el ez egy jó időszak. most nagyon intenzív benned az egész kapcsolatotok. éld át mélyen. és örülj neki, hogy ilyen fontos volt neked. sokaknak szinte idegen a nagyszülője, nem is ismeri. később, amikor már elhalványodtak kicsit a dolgok lehet még hiányozni is fog ez az időszak. szóval semmi baj. minden rendben van.


de persze nyugodtan kérj segítséget, ha úgy érzed. ha én lennék az orvos örülnék neki, hogy ilyen jóban voltatok és ez engem is feltöltene kicsit.

2012. nov. 29. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!