Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme tovább élnem?

Figyelt kérdés

Sajnos a szuleim nem irattak be gyerekkoromba semmilyen szakorre vagy sportra ezaltal soha nem lettek barataim es beszélgető társaim es semmiben nem vagyok jó.

Már felnőtt vagyok 28 éves.

Sosem volt napig barátnőm,se barátaim, munkám sincs,se karrier se élet se semmi. Deoressziós vagyok ettől évek óta és minden nap ugyanaz. Felkelek nézek munkát,nem találok, probálok neten ismerkedni nem sikerül.

Mivel igy telt el vagy 10 évem ezért úgy dontottem hogy feladom az életemet.

Nincsen beszélgetőtársam se barátnőm és lassan 29 éveswn ez is nyomaszt de leginkább az hogy,sehol nem tartok az életben.

Se fizikailag, se lelkileg nem birom es ugy érzem hogy feladom.


2021. márc. 22. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Ezt már párszor kiírtad....
2021. márc. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az értelmet saját magadnak kell megadnod/megtalálnod. Számomra nincs értelme az életednek. Jó utat!
2021. márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Gyere fel Pestre gondolom vidéki vagy itt találsz munkát

Bár most biztos nehezebb + mukasszallo ne igyál ne dohanyozz és szép lassan egyenesbe jöhetsz sok

Sikert

2021. márc. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En egyiket sem csinalom
2021. márc. 23. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!