Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Így mi értelme van tovább élnem?

Így mi értelme van tovább élnem?

Figyelt kérdés

Az egész életem csak egy nagy rakás sz*r, folyamatos magány és szenvedés. Az emberekkel nem tudok bánni, nem tudok kommunikálni se velük normálisan, és így nem csak a népszerű, életvidám emberek, de a magányosak, szóval a hasonló sorsúak is lekoptatnak elég hamar.

Ezenkívül tele vagyok lelki problémákkal, és úgy érzem nincs már messze az a dolog, hogy testileg is megérezzem ezt. Tök erőtlen és életgyenge lettem, mert teljesen kikészítettek már. Iskolában is én voltam a kiközösített alak mindig is akit mindenki megvet, akit jól meg kell alázni az egész iskola előtt. Középiskolában még a tanárok is röhögtek rajtam a hátam mögött. Aztán ami itthon van azt se nagyon bírom elviselni, felfordul tőle már a gyomrom, az érzéseimet meg itthon is semmibe veszik. Meg hát a település is egy unalmas sz*r hely ahol élek, és mindenki tudja rólam milyen életem van.

Nagyon stresszes vagyok, folyton aggódok mindenért, legfőképp ilyen dolgok miatt mint az anyám egészsége, éjszakai álmok, alvás, és hogy mikor b*sznak ki velem vajon újra. A jövőm is teljesen kilátástalan, költözni nem tudok még mert alkalmatlan vagyok az életre. Meg egy ilyen életgyenge zombit mint én dolgozni se tudom hova vennének fel.


Van értelme tovább élni így, hogy teljesen tönkre lettem téve 20 éves koromra, hogy a környezetem tönkretette az egész életemet? Az állandó aggodalommal meg nem tudok mit tenni. Lehet mások is aggódnak, de nekik ott vannak a barátok legalább akikkel jól érzik magukat, és segítenek elfeledtetni velük a gondokat átmenetileg legalább


2015. okt. 14. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus segíthet.
2015. okt. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
túl sokat foglalkozol saját magaddal.
2015. okt. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szántóvető ***** válasza:
te tetted tönkre magad.keress munkát vidéken,később költözz el.a környezetváltozás jót fog tenni.
2015. okt. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
vegyél egy kutyát, nagyon sokat tudna segíteni neked a társasága, és kutyás barátokat is szerezhetnél
2015. okt. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te is fiú vagy?
2015. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!