Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánik beteg,24 F , szédülés...

Pánik beteg,24 F , szédülés miatt?

Figyelt kérdés
Szédülés lehet az elő szele pánik betegségnek?

2021. márc. 24. 00:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azaz, pontosan! Mindig legyen valami "kapaszkodó". Tudom hogy nehéz és szomorú a régi szeretett hobbiba visszanyúlni de csinálni kell és ezzel jön meg a kedv és motiváció, a régi koncentráció. És az is jó hogy legalább lefoglal és arra figyelsz. Én elég sokat "gépeztem", majd mivel imádom az elektronikát építettem ezt azt, gitárerősítő fejet, hangfalat, vagy csak a rossz kütyüjeimet hoztam helyre stb.
2021. márc. 24. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Örülök hogy neked sikerült :) eleg erősnek érzem magam h én is ki jussak ebből a rossz rémálomból, nehéz nagyon, de érzem ha mindent bele teszek sikerülnie kell!
2021. márc. 24. 03:39
 13/15 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok abban hogy rendbejösz, ha nekem sikerült pedig én aztán abszolút reménytelen eset voltam :-) úgy éreztem legalábbis.

Az internet pedig rossz tanácsadó, nem ajánlom ebben a bajban, állandóan kerestem hogy "mi bajom lehet" aztán még jobban beleéltem magam hogy végem van és rohantam orvoshoz beutalóért stb hogy tuti az a bajom amit olvastam.

2021. márc. 24. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A Magnézium B6-ot megpróbálhatod, ez sokkal segített és picit kevesebb kávét inni ha kávézol. Más kófic nem kell.
2021. márc. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Ugyan ez vagyok, olvasgatok aztan passzolnak par tunetek hozza, ra panikolok, hazi orvosom hivom hogy kerek ilyen olyan vizsgalatokat, aztan mind negativ:D

Magneb6 ot probaltam elejen jol is ereztem magam egy hetig kb utanna jottek vissza a tunetek, vitaminokat szedek azok kicsivel enyhitik eszre vettem

2021. márc. 24. 04:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!