Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha beveszek egy Rivotrilt...

Ha beveszek egy Rivotrilt (még sosem szedtem nyugtatót), mi a legrosszabb, ami történhet, pl. kóma, epilepsziás roham?

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez teljesen egyénfüggő. Egy szemtől szerintem ilyen súlyos tünetek nem jelentkeznek.
2021. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz, ne aggódj.
2021. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy negyedet is bőven elég bevenni. Jól gondold át, mert nehéz leszokni róla.
2021. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy rohadt nyugodt leszel, es szepen lassan raszoksz.En is igy kezdtem, es 8 evig szedtem. Az elvonas 2 het pokol volt.
2021. márc. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
semmi, a legrosszabb, hogy rászoksz. nem olyan nehéz, mint hinnéd. sok ismerősöm nyugifüggő, és pokol velük lenni, vagy teljesen agyhalottak, mert annyira le vannak nyugodva, vagy mániákusan keresik, hogy honnan tudnának megint xanaxot kapni :))) inkább ne próbáld ki, és aludj egy nagyot, ha könnyűségre vágysz
2021. márc. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!