Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy iszákos strici vagyok....

Egy iszákos strici vagyok. Hogyan tudnék kigyógyulni és jobb emberré válni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 26. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Addiktológust és alkoholfüggőséggel foglalkozó alapítványokat kereshetsz fel.

Tanácsot kérhetsz tőlük is:

[link]

2021. márc. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem másban is tudnak segíteni, mert van mindenféle függőségem: metamfetamin, xanax, vicodin, oxycotin, adderall, klonopen, és speed, csak hogy említsek párat
2021. márc. 26. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne befeküdni kórházba, mert a halmozott elvonás életveszélyes tünetekkel járhat. Ráadásul a sorrend se mindegy, szóval egyedül ne kísérletezz vele. Én nagyon szorítok, mert eljutottál eddig. A legtöbb függő nem akar sem jobb ember lenni, sem leszokni.
2021. márc. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok büszke magamra, az biztos: de huszonévesen még hátha ki tudok keveredni ezekből, meg minden másból... legalábbis remélem
2021. márc. 26. 11:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj be egy drogambulanciára (állapot felmérésre) és ott elmondják a továbbiakat.
2021. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"hátha ki tudok keveredni ezekből, meg minden másból... legalábbis remélem"

Remélni kevés. AKARNI kell.

2021. ápr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jó úton haladsz ha tudod hogy mit akarsz. Szóval ezeket elhagyni. Már csak még is kell tenned. Hajrá. Sok sikert ne add fel mert jobb lesz, teljesebb életét fogsz élni. Elején nehéz lesz és sokszor lehet depisebb leszel és azt hiszed ha újra ezeket használod majd jobb lesz de nem. Ezek nélkül kell jól éreznéd magad az a igazi
2021. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!