Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami irány mi bajom lehet?

Valami irány mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Világ életembe tulgondolos voltam ha betegségről volt szo mindig a legrosszabbra gondoltam

Terhesnek hittem magam és produkaltam is tuneteket

Végül semmi nem lett belole. Fajt a nyelvem kiderült érzékeny volt a füstre en egyből a szajrakot hoztam

fel magamba es ezen kattogtam..... Mindig a legrosszabbra gondolok ha beugrik valami betegség a fejemben

Egyéből felek hogy velem ez fog történni es en is benne leszek. És úgy erzem en tudom hogy ez lesz velem

Hogy pont en leszek az es mar előre rettegek..

Valamint

Borzasztó bűntudatom van ilyenkor hogy erre gondolok mert félek hogy ezzel befolyásolom a sorsom es befog következni akar milyen betegseg amire en gondolok..rendesen rossz érzés mintha bűnt követnek el ilyenkor hogy ezekre gondolok es rettegem attól hogy pont ezért lesz majd igy...kérlek segítsetek, mi lehet ez? Miért erzem magam ennyire rosszul ha beugrik egy hulye betegség olyan is aminek nincsennek tünetei nalam


2021. márc. 26. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Hipochondria. Keress fel egy pszichológust.
2021. márc. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 alletta ***** válasza:
75%
szerintem is hipochondriás vagy. nem látod be, hogy nem kapod el a vadabbnál, vadabb beképzelt betegségeket, de te erre rájössz előbb-utóbb, mégis rugózol rajtuk. pszichológussal beszélgess erről.
2021. márc. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm

És ha a jövőn is aggódom? Hogy pár év múlva rossz helyzetbe kerülök..és az emiatt erzett bűntudat? Hogy úgy erzem rosszat teszek ezzel ha erre gondolok? Ez is ebbe tartozna?:(

2021. márc. 26. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez már szorongás. A klinikai szakpszichológus feladata, hogy megállapítsa milyen fajtáról van szó és mennyire súlyos.
2021. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 alletta ***** válasza:

jövőjét senki nem tudja előre megjósolni mi fog történni vele. persze ez azért foglalkoztat mindenkit, hisz azért tervezünk, dolgozunk, vannak céljaink.

erről is beszélj a szakemberrel.

2021. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, számomra az a fura hogy mintha tudnám hogy ha rágondolok be is vonzom es emiatt megjobban szorongok..De elfog menni szakemberhez
2021. márc. 26. 15:31
 7/7 A kérdező kommentje:
Elfogok *
2021. márc. 26. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!