Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az hogy lehet hogy csak...

Az hogy lehet hogy csak itthon vagyok rosszul?

Figyelt kérdés
Észrevettem ha huzamosabb ideig otthon tartózkodom akkor mindenféle tüneteket fedezek fel magamon és elindul egy ördögi kör. Ez ha nagyon elfajul akkor átmegy halálfélelembe de olyanba hogy már temetem magam. Aztán kimozdulok, emberek közé megyek, társalgok akkor semmi gond. Amíg dolgoztam nem volt ilyen bajom. Most itthon vagyok a kislányommal és szó szerint rettegek hogy meg fogok halni, mi lesz vele. Mindenhonnan csak a negatív dolgok áramlanak, mindenben a halált látom. Már a szívem is sz*rakodik sokszor. Nem gondolnám hogy depresszió mert egyáltalán nem akarok meghalni, sőt. Mi a fene lehet ez?
2021. márc. 26. 15:28
 1/3 anonim válasza:
100%
Nincs tapasztalatom ilyesmivel, de mindenképpen javaslom, hogy próbáld megbeszélni egy hozzá értővel. Az is lehet, hogy az otthonlét/karantén miatt...nem tudsz annyira mozgolódni, annyi kapcsolatot létesíteni a külvilággal stb.
2021. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én akkor vagyok rosszul

Ha ki kell mennem az utcára

Az emberek közé és közlekednem kell bocs ez en bajom

2021. márc. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A sok otthonléttől van, az embernek szüksége van különböző ingerekre. Ha sokáig vagy otthon, nyomott lehetsz, mintha köd ereszkedne rád. Én isígy vagyok vele. A pontos okát én sem tudom a dolognak, de ez így működik, ha nagyon sokáig nem történik veled semmi és nem mozdulsz ki. Tehát szükséged van a rendszeres környezetváltozásra, legalább minimális szinten.
2021. márc. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!