Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érezted már ezt, mit csináltál...

Érezted már ezt, mit csináltál gondoltál?

Figyelt kérdés

Én szerettem volna egy átlagos normális polgári életet élni.

De egyszerűen az élet mindig keresztbe tett. Idő közben kiábrándultam a szerelemből, eszmékből, az álmaimból. Elfáradtam a folytonos küzdésben. Nagyon nincs semmi amiben hinni tudnék.

Elfáradtam magyarnak lenni. Kereszténynek lenni. Műveltnek lenni. Szemérmesnek lenni.

Boldog vagyok mert élek. De már eljutottam oda hogy annak örülök hogy ki tudom aludni magam.

Csömöröm van a hírektől is.



2018. nov. 1. 21:20
 1/2 anonim válasza:
Egyetértek.
2018. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem mindig az juttat ki ezekből az állapotokból, ha megismerek egy különleges és inspiráló személyt. Persze ilyen csak nagyon ritkán fordul elő, mivel ilyen emberből kevés van. Viszont nekem ezek az tapasztalások adják vissza a hitemet, hogy van ezen a világon jó és hogy van ennek értelme és hogy érdemes létezni mégiscsak.

Illetve amiből már nagyon elegem van, azt egyszerűen otthagyom, pl. munkahely, és keresek valami teljesen mást, még akkor is, ha ott majd kevesebb pénzt kapok.

2018. nov. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!