Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az ország hány százaléka...

Az ország hány százaléka lehet vegyszereken vagy tudatmódosítókon?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem mindenki rajta van vmin. Ennek így nem lesz túl jó vége.

Szerintetek hány százalék tol vmit napi szinten? Most ilyesmire gondolok: alkohol, nyugtató, altató, fű, illegál cuccok. Aki nem ilyesmit tol az meg sokszor mást visz túlzásba pl. napi 10 koffeintabi vagy 2 doboz cigi sem normális. Vannak még egyáltalán olyanok akik normál életvitelt folytatnak?

A gyerekeket most vegyük ki a képletből, nézzük a 14 felettieket.


2021. márc. 26. 15:46
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Thalassa hazra nezzel ra. Bar asszem oda csak ugy mehetsz ha elotte 2 hetig tiszta vagy. Tunderhegy klinikan is van vmi terapia kozpontu cucc.
2021. márc. 26. 17:43
 12/22 anonim ***** válasza:
Vhol olvastam, de nem emlékszem pontosan, szóval ne dokumentált ténynek vedd. Pl Szolnok kb 100.000 fős város, itt kb 1000 (1%) ember nyugtató/ antidepresszáns függő, és 10.000 ( 10%) nagyivó/ alkoholista. Ilyesmi arányok vannak az egész országban.
2021. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

12

És ebbe nem számoltuk bele a cigit, a kávét vagy akár az orrsprayt (rengetegen függők, köztük én is).

2021. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Amikor épp nincs pénzem van hogy hónapokig is tiszta vagyok. De amint dolgozni kezdek, és megkapom a fizut kb esélytelen hogy aznap ne essek vissza. Ez miatt aztán nem tudok mindig bemenni, és kirúgnak. A legutóbbi meló helyemen is ez volt. De most úgy néz ki kezdek egy új helyen. Kivi leszek itt is megúszom-e a ez első fizetést. Vagy hogy meddig húzom.

Igazából nem hiszem hogy le tudnék én már állni. Szóval nem megyek ilyen leszoktatós helyekre. Amúgy is szoc fóbiás vagyok. Inkább lakok a híd alatt, csövezek vagy bármi, csak ne kelljen másokkal együtt lenni.

Viszont nem adtam még fel teljesen a harcot. Amikor tiszta vagyok gyakorlatokat végzek, és még van legalább 1% esély hogy egyszer megtalálom magamban ami hiányzik...

2021. márc. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

14

pedig esetedben valoban csak a fejedben dol el, hisz egy honap alatt megszunik a fizikai fuggoseg

2021. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

12: hat nemtom. Jo lenne ha igazad lenne, de mind a ket adat gyanusan alacsony. Az alkoholrol meg a drogokrol meg lehet azt mondani hogy nem sikerult a statisztika de a nyugtatot mar illene tudniuk. Az 1% mar azert is gyanusan keves mert a nyuggerek kb. 100%-ban szet vannak xanaxozva. Mindenre azt irjak fel nekik. Nekem legalabbis mind a 4 nagyszulom nyomta meghozza nevetseges indokokkal pl. Ekcemara.

Azert ment a like neked is. :-)

2021. márc. 26. 17:59
 17/22 anonim ***** válasza:

16

ezek a statisztikak szerintem bevallasos alapon mukodnek... mig az alkoholt mindenhol elfogadjak, a nyugtatokat nem biztos, igy inkabb elhallgatjak

2021. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
13/ exem az orrspray miatt vesztette el a szaglását. Meg vérzett is az orra gyakran. Apróságnak tűnik de nagyon gond lehet belőle mint gondolnád.
2021. márc. 26. 18:09
 19/22 A kérdező kommentje:
*nagyobb
2021. márc. 26. 18:09
 20/22 anonim ***** válasza:

18

Tudom,nekem is verzik orrfujaskor.

2021. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!