Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az ország hány százaléka...

Az ország hány százaléka lehet vegyszereken vagy tudatmódosítókon?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem mindenki rajta van vmin. Ennek így nem lesz túl jó vége.

Szerintetek hány százalék tol vmit napi szinten? Most ilyesmire gondolok: alkohol, nyugtató, altató, fű, illegál cuccok. Aki nem ilyesmit tol az meg sokszor mást visz túlzásba pl. napi 10 koffeintabi vagy 2 doboz cigi sem normális. Vannak még egyáltalán olyanok akik normál életvitelt folytatnak?

A gyerekeket most vegyük ki a képletből, nézzük a 14 felettieket.


2021. márc. 26. 15:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

5-7-8-10-14 vagyok


# 15

Tudom hogy fejben dől el, de nem találtam magamnak más életcélt.

Jelenleg nincs erőm évekig kínlódni, és harcolni egy olyan életért - amiről nem is tudom hogy milyen. Nincs erő egy éves rehabhoz, és utána 0 áról elkezdeni az életem - aztán majd valamikor 3-4 év múlva talán lenne egy párkapcsolatom is. Olyan hosszú, és nehéz ez az út hogy nem hiszem hogy képes lennék rá. Így el sem indulok rajta.


#16

Kérdező az 1%-ot arra írtam hogy annyi esélyt látok rá hogy nekem sikerül leállnom még a halálom előtt az anyagozással. Mert kb pár évem lehet vissza. De pl meditációt gyakorlok, és lehet hogy történik még valami. Mittudomén megtalálom magamban az akaraterőt, amit keresek. És akkor elindulok a felépülés nehéz útján. Erre látok kb 1%-esélyt.


Az eredeti kérdésre is válaszolva a 60% reálisnak tűnik. Szerintem 60-70 között van, ha belevesszük a legális tudatmódosító szereket. De azért van akik távol tudnak ezektől maradni..

2021. márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

21: Vannak csoportterápiák is dögivel. Nemtom merre laksz, de próbálj ki egyet. Persze most a korlátozások miatt várni kell.

Beszélhetsz emberekkel akik hasonló helyzetben vannak. Láthatsz pozitív és negatív példákat. Közösen megpróbálhatjátok megoldani a problémáitokat. Jelen van egy szekember is ami nagy segítség.

Én most várok. Most brutálisan sokat dolgozom. Így legalább lesz tartalékom. Ha alább hagy ez a koronás szarakodás akkor elkezdek a problémáim megoldására fókkuszálni.

2021. márc. 26. 18:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!