Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentálisan összezuhantam, nem...

Mentálisan összezuhantam, nem tudom mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Március közepétől érzem azt, hogy minden összejött. Kezdődött azzal, hogy a sulis dolgaimat azt úgy adták fel az oktatók, hogy "hát ezt tegnapra kérném", miért nem tudod ezt megcsinálni, hiszen nincs dolgod, otthon vagy. Erre rátett egy lapátra, hogy kavartam valakivel hónapokon át, majd benyögte, hogy ő nem akar kapcsolatot, és ezt egy ideje érezte, de sosem mondta meg, végig úgy viselkedett (viselkedett, inkább írt, mert még találkozni se volt hajlandó. Már itt gyanús volt az egész, de jó volt valakivel beszélni, és ez már szintén abbamaradt vele), mintha még mindig akarna kapcsolatot.


Ez azért rosszul érintett, hisz eleinte nem így nézett ki a helyzet, ráadásul nagyon a barátaimmal se tudok találkozni, mert hát nem kockáztatnak, nem akarnak találkozni senkivel.


Júniusban halt meg nagybátyám, akivel szoros kapcsolatban álltunk, akkor is összeomlottam és még néha most is kijön rajtam, főleg így, hogy semmi se jön össze és csak gyűlik a feladat. Persze itthon is kapom az ívet, hogy nem segítek, mert állandóan csak a gép előtt ülök...

Egyszerűen úgy érzem kiégek, senkivel se tudok erről őszintén beszélni, hiszen személyesen nem találkozunk, vagy ők sem érnek rá.

Nem tudom mit tehetnék vagy milyen szakemberhez fordulhatnék ezzel kapcsolatban. 😔


2021. márc. 28. 10:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Ráadásul hetek óta alig eszek, nem kívánok enni, ha meg eszek, akkor rosszul esik. Inni iszok, de enni nem.
2021. márc. 28. 10:42
 2/5 anonim válasza:

Tulajdonképp már tudod a választ. Szakember. Ha megvan rá a lehetőséged(anyagilag), akkor mindenképp menj el.

Gyakorin, bárki játszhatja a nagy pszichológust miközben ő is hasonlóval küzd.

2021. márc. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pszi.hu nezd meg
2021. márc. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is vannak hasonló problémáim, ugyan a szakszerű segítséget nem tudom pótolni,de ha szeretnél valakivel beszélgetni erről, írj nyugodtan.

2021. márc. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Cső,hasonló helyzetben vagyok,ha akarsz írhatunk.
2021. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!