Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet feldolgozni és...

Hogyan lehet feldolgozni és megbocsátani, hogy a volt párom szorongásos depresszióba "rángatott", majd elhagyott pont azért mert depressziós lettem?

Figyelt kérdés
Röviden: Lehúzott a sz@rba majd ott hagyott egyedül.

2021. márc. 29. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Depresszióba senkit nem lehet "rángatni", ez "saját" teljesítményed
2021. márc. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy keresni kell egy jobb embert, aki társad lesz és helyrebillenti a kedélyállapotodat, aminek a következményeként minden téren jobban leszel. Vagy rájössz, hogy mi okoz örömet az életedben és ezentúl arra/annak szenteled az értékes idődet önsanyargatás helyett.


Én is voltam súlyos beteg egy rossz kapcsolat miatt, és nekem ezek segítettek. Elmúlik idővel, csak akarj változtatni és tegyél önmagadért valami hasznosat!

2021. márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hasonló helyzetben. Ha anyagi helyzeted megengedi, érdemes elmenni egy pszichológushoz. Már csak hogy beszélsz egy idegennek a problémádról, sokat tud segíteni.

Egyébként meg fel kell állni. Engedj meg magadnak kuckós, filmnézős, nasizós, akár sírós estéket. Más napokon kelj fel, csinálj magadnak ételt, menj el sportolni, találkozz a barátaiddal, családoddal, olvass, csináld amiben örömödet leled. Akkor is ha nehéz magad rávenni, egy idő után egyre könnyebb lesz. Kitartást, minden rendbe jön! Volt pár kemény hónapom, aztán elkezdtem élvezni az életet és mikor egyatalán nem számitottam rá erkezett egy férfi az életembe, aki mellett teljesnek és boldognak érzem magam. Én hiszem, hogy ehhez kellett az a pár hónapnyi tapasztalat. Hajrá!

2021. márc. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!