Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiáter segítségével...

Pszichiáter segítségével végzett belső család meditációról valamilyen tapasztalat/vélemény?

Figyelt kérdés
Pszichoterápia keretében végzett segítő belső család meditáció hatásairól tudna valaki mesélni? Tapasztalt javulást? Voltak megterhelő részei?

#pszichiáter #meditáció #pszichoterápia #Belső család meditáció
2021. márc. 30. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
He?
2021. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez a neve ennek a módszernek. Kb 10-15 perces vezetett meditációkat tart a pszichiáter, amit aztán közösen elemeztek. Elméletileg végig megy az összes életszakaszon. Kíváncsi lennék, hogy van-e olyan, aki végigcsinált már ilyet és hogy miket tapasztalt. Szerintem ebben semmi érthetetlen nem volt
2021. márc. 30. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Most vagyok ilyenben benne. Nem tudtam, hogy a neve :)

Belolem sok mindent elohoz, es van olyan, ami nagyon nem megy. Elofordult az, hogy amikor relaxalt allapotban meghallottam, hogy mi a tema, egybol az jutott eszembe, hogy jaj, ne. Es nagyon vartam az egesz veget, pedig csak par perc volt.

Engem jobban fel szokott kavarni az, amikor megbeszeljuk, hogy miket lattam es milyen erzesek jonnek elo. Nagyon jo kerdeseket tesz fel a pszichologus, es nagyon jol latja, hogy mik az erzekeny pontjaim. Ezeket feszegeti is.

En tudom javasolni.

Egyebkent meg nem ertunk a vegere.

2021. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!