Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánik miatt lehet? Valaki...

Pánik miatt lehet? Valaki tapasztalt hasonlót?

Figyelt kérdés
Harmadik napja hogy folyamatosan mély lélegzeteket akarok venni és csak kevésszer érzem azt a "kielégítő" érzést mikor elég mély levegőt tudok venni, azon kívül viszont folyamatosan azt hiszem hogy elájulok és meghalok, alvás előtt borzalmas. Pánikbeteg vagyok, de napokig tartó pánik még nem volt, gondolkoztam azon hogy mi van ha vírusos lettem, de szagokat érzek, lázam sem volt, illetve remeg a kezem néha mellé és gyorsabban is ver a szívem. Tapasztalt valaki hasonlót? Ha igen mi segített rajta? Orvoshoz fogok menni mielőbb, EKG-n mióta pánikbeteg vagyok voltam, semmi gond nem volt, a pulzusom néha kicsit alacsony, a vérnyomásom mindig jó volt, utoljára egy éve voltam vérvétel, az értékeim akkor is rendben voltak.

2021. ápr. 1. 11:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Néha visszajön de egyébként ha nem ügyelek rá eltűnik viszonylag hamar, minél jobban kösd le magad hogy ne jusson eszedbe és felfog tűnni hogy csak el kell hagyni, hasonló a többi ocd kezeléséhez.
2023. máj. 8. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!