Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megoldás lehet pszichiátriára...

Megoldás lehet pszichiátriára befeküdni ? Nem bírom feldolgozni a traumáimat az életemben, voltak kisebbek, nagyobbak és nagyon sok bántást kaptam emberektől.

Figyelt kérdés
Azt érzem darabokra esik az életem, romokban vagyok, totál kilátástalan a helyzetem, mindenki ártani akar engem. Ott begyógyszereznek ?

2021. ápr. 1. 15:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
És mi történt a 10 alkalom alatt? És mért hagytad abba 10 alkalom után? Milyen rossz dolgok értek?
2021. ápr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
66%
Neki már pszichiátriara van szüksége. Háziorvossal beszéld meg, vagy kérj eleve telefonon időpontot. Gyógyszerrel ki fogsz labalni,v egy két hétre befekszel h beállítsak a gyógyszert. Ott van terápiás foglalkozás is,meg sorstársak akikkel tudsz beszélni.
2021. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én 5 pszichológussal kerültem kapcsolatba, ebből egy volt jó. Tehát, ha 1-2 alkalom után nem válik be, keress másikat. Mivel pszichológus nem ír fel gyógyszert, el kell menni egy pszichiáterhez is, aki felír. Miért akar mindeni ártani? Családoddal élsz?
2021. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Így vagyok én is.32F
2023. júl. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!