Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sikertelenség, magány, motivál...

Sikertelenség, magány, motiválatlanság?

Figyelt kérdés

Úgy alakult az élet, hogy a páromnak ki kell mennie külföldre dolgozni 3hónapot.

Én nem tudok vele menni így itthon maradok de most teljesen kikészített ez a helyzet.

Sajnos nem segít az sem hogy gyerekkorom óta szorongok ha közösségbe kell mennem akár csak a boltba. Én nem dolgozok ami miatt nagyon rosszul érzem magam, gondolkodtam saját vállalkozason idővel, de nem merek belefogni mert félek hogy elbukok és kidobott pénz lesz plusz a kudarc érzes..

Már most is azt érzem mert teljesen elbuktam mint ember, körülöttem mindenkinek akadt jó lehetősége mostanába, egyik barátnőm talált egy nagyon jó munkát a másik vállakozó lesz.

Én meg csak itt állok egy helyben és nagyon nagyon rosszul érzem magam. Nincs motivációm semmihez egy darab szarnak érzem magam.

Nem tudom hogy tudnék javítani a helyzeten, vagyis tudom fejben dől el de egyszerűen nem vagyok rá képes.


Ha volt valaki már ebben a helyzetben megírná hogy ő hogy szakadt ki ebből az egészből?

Hogyan kellene kezdenem?


Köszönöm



2021. ápr. 1. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az segítene ebben a helyzetben, ha nem máshoz hasonlítgatnád azt, amit elértél, mert az bizony nem vezet semmi jóra, csak önmagadat sanyargatod vele. (szerintem)

Én úgy jutottam ki ebből az érzésből, hogy kis célokat tűztem magam elé.

Vicces, de először azt, hogy fel tudjak kelni reggel. Aztán a többi dolgot, ami nehezemre esett.

Így megtanultam a kis dolgoknak is örülni.

Az is segíthet, ha van melletted egy segítő barát, aki meghallgat, és támogat.

Sok sikert és kitartást! L

2021. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
43%

Nézd: rengeteg ember van akinek szüksége lenne segítségedre.

Pl. kisbabás anyukák, és ha segítenél nekik vagy mennél bejárónőnek bébiszitternek pár órát jobb érzés töltené el hogy vkinek segítettél.

Ezt azért írom mert 2honapja született az első babám, plusz költöztünk is, és rettentően nehéz.

Ha lenne ismerősöm vagy vki aki segítene fizetnek akár 1500-20ooft is orajara. De arra sincs időm hogy meghírdessem de tipp neked: próbálj meg másnak segíteni!

Anno én is voltam hasonló helyzetben, és a tesómnak sokat segítettem amikor kisbabája született és engem és őt is felvidította

2021. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!