Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom mit csináljak?

Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amióta van ez a virus helyzet úgy érzem kezdek depressziós lenni.Nem nagyon járok el sehova csak boltba,dolgozni nem tudok.Egésznap csak itthon gubbasztok a négy fal között,teljesen magamba vagyok fordulva egésznap le vertnek érzem magam és fáradtnak.Olyan mintha a testemet kezdené elhagyni az erőm,nincs semmihez erőm.Hogy tudnám a szervezetem és a testem kicsit feldobni hogy ne érezzem magam folyton ilyen fáradtan és le vertek mert ez valami borzalmas?Esetleg vitaminok és értendkiegészitők segithetnek valamennyit?

2021. ápr. 4. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Sportolj! :) Vagy edz otthon. Mindkét esetben boldog leszel teljesen és az önbizalmad is nőni fog. Mindegy az intenzitása a sportnak. Sétálj néha kint, vagy akár túrázz a természetben.
2021. ápr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
D-vitamin hiány is okoz ilyen tüneteket és mivel bent vagy mindig, ezért nem sok napsugár éri a tested. Menj el néha sétálni. :)
2021. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!