Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Köldöksérvel átlehet-e menni...

Köldöksérvel átlehet-e menni alkalmassági vizsgálaton?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A lényeget kihagytad. Milyen munkához kell?
2021. ápr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vannak meghírdetve munkák,szükség lenne pénzt keresni.Eddig úgy voltam,hogy megvárom amíg rendeződik a helyzet a kórházakban apám is megértett,de olyan viták vannak köztünk,hogy dolgoznék valahol. Teljesen más okból vannak a viták.
2021. ápr. 7. 08:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelytől és a munka típusától függ...
2021. ápr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 hozzászóló.Eredetileg vendéglátóiparban dolgoztam szakácsként.Oda kell egészségügyi kisköny.Tüdőszűrő papír stb, és a szokásos emelje fel a ruháját, és ha felemelném látszana a köldököm felett a dudor.
2021. ápr. 7. 08:37
 5/7 A kérdező kommentje:
3 hozászóló például a szuzukihoz is mindig keresnek embert.
2021. ápr. 7. 08:39
 6/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam már arra is,hogy valamilyen takarító cégnél is dolgoznék.
2021. ápr. 7. 08:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Most vettem észre, hogy a Mentális betegségek kategóriában írtam.Ebben mondjuk az a mentális probléma, hogy apám az idegeimre ment. Semmi nem jó neki, a házat is eladná közben van két kutya is meg egy macska, amiket beadna a menhelyre, én meg ezt nem akarom. Inkább dolgoznék sérvel, és ki vennék egy albérletet, de az állatokat nem hagynám cserben. Egyébként valami ülő munka lenne szerintem megfelelő. Hajdú-Bihar megyében lakom. Ha ez segítség, Debrecenbe betudnék járni 42éves férfi.
2021. ápr. 7. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!