Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyha meghalna az egyetlen...

Hogyha meghalna az egyetlen ember, aki szeretett titeket, es mar ugysem vinnetek semmire az eletben, megolnetek magatokat, vagy maradnatok, hatha lesz jobb?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
lopnék meg minden fasz*ság aztán ha elkapnának akkor kinyírnám magam
2021. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Pont ezen gondolkodtam ma. Felélném az összes tartalékomat, állandóan részeg lennék ( amúgy nem iszok), és ha nem fulladnék bele a hányásomba, akkor miután lenullázódtam anyagilag: kötél. Biztos nem akarnék hajléktalanként, betegen senyvedni még évekig. Minek? Kinek?
2021. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Es ha meg csak husz evesek lennetek?
2021. ápr. 7. 20:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#1 amíg másban kárt nem okozol azt csinálsz amit akarsz, de más emberrel rosszat tenni a saját dolgod miatt elég undorító lenne.

Kérdező: szerintem megértél egy pszichiáter segítségéhez, az életed pedig lehet jó azérty mert most egy nagyon nehéz szakaszban vagy!

2021. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Illetve ha nagyon rosszul érzed magad (lelkileg), hívj egy lelki segély számot, guglizz rá, sok ilyen van.
2021. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs testvérem, nincsenek már szüleim. Van élettársam. Ha ő is meghalna, nem lenne értelme az életemnek. A barátaim messze vannak.


Meghalni gyáva lennék. A fájdalomtól félek, meg attól, hogy nem sikerülne az öngyilkosság, aztán nyomorékként kellene vegetálnom egy otthonban/kórházban.


Meg attól is tartok, hogy ha a keresztény vallásnak igaza van, a pokol tüzén égnék örökké, amiért eldobtam az életemet 🤣😥

2021. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az evésbe menekülnék. Rengeteg finom ételt lehet készíteni, rendelni.
2021. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem ölném meg magamat. Sikertelen esetben még rosszabb lenne a testi állapotom, sikeres esetben elkárhozom. Annál még a földi pokol is jobb.
2021. ápr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem a kérdező jól van, és még él😰
2021. ápr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!