Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a baj?lehet komolyabb...

Mi lehet a baj?lehet komolyabb mentális betegség?

Figyelt kérdés

Szorongok,nagyon félénk vagyok,félek az emberektől,nagy hangtól,vagy hirtelen mozdulattól.És nem értem magam..egyszer jo minden

Aztán olyan szinten mélyponton leszek hogy meg akarok halni és feladni mindent.Tudom hogy van aki szeret,de mégis.Eltűnni a világból örökre lenne a legjobb.Senki terhére nem lennék és az lenne a jó.Ez eddig nem volt..szerettem élni tényleg.De olyan szinten változik a hangulatom hogy megijedek én is és nem tudom követni mi van.És dührohamaim vannak.Nem tudom kontrollálni magam.Eddig ezzel se volt baj..



2021. ápr. 10. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszichológust és beszélgess vele.
2021. ápr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem bipoláris depresszió, de nem kell kétségbeesni, jól kezelhető. Orvosnak mondd el ugyanezt.
2021. ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szociális fóbia is lehet,és persze depresszió is.
2021. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Mielőtt pszichológusra bíznád magad, néhány hétig hagyd ki az étrendedből a glutént. Négy éve a Nemzetközi Cöliákia Kongresszus (f)-elismerte a rejtett gluténérzékenységet és annak a mentális egészségre gyakorolt iszonyatos romboló hatását. Nem véletlen, hogy a fiatalok körében két évtizede szinte járványszerűen terjed a szorongás, a depresszió, a pánikrohamok, stb.
2021. ápr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Keress fel egy klinikai szakpszichológust, ő foglalkozik mentális zavarokkal. Az általad leírt "mélypontok", dührohamok és hangulatváltozások biztos, hogy valamilyen mentális betegségre utalnak, de ettől ne ijedj meg. Ha időben fordulsz szakemberhez, akkor jól kezelhető.

Azoknak pedig ne higgyél, akik itt láthatatlanban megpróbálnak téged diagnosztizálni.

2021. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!