Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi ideig kell pszichiátriá...

Mennyi ideig kell pszichiátrián lennem öngyilkossági kísérlettel és valszeg evési zavarral?

Figyelt kérdés
Még nem biztos, hogy be kell mennem, de jaaaa, nagy valószínűséggel

2021. ápr. 12. 13:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim válasza:
94%

Depresszióval max 1-2 hétig tartanak bent.

Evészavarnál megadnak egy súlyt, amit el kell érned ahhoz hogy kiengedjenek, és ez még általában nem is a végleges, amit jó volna ha elérnél.

Ismertem egy lányt aki majdnem egy fél évet töltött bent anorexiával, mert nem tudott hízni. De olyan is volt hogy 1 nap múlva kiengedték már.

2021. ápr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 A kérdező kommentje:

#9 17 algopyrin volt btw. A "karcok" pedig olyan mélyek mint a műtéti hegeim, szóval biztosan önsajnáltatok xddd

Utálom ezt az országot legalább normálisak lennétek

Also #10 hallottál már olyan emberekről akik nevetnek a problémáikon? "🙃🙄"

2021. ápr. 13. 10:33
 13/81 2000ért tele kérném válasza:
19%
hogy lehet az hogy ennyi alkalomból egyszer sem sikerült barátom?
2021. ápr. 14. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
30%
Mik voltak azok a nagyon komoly öngyilkossági kísérletek? Bevettél 2 fájdalomcsillapítót? Vagy túl sok ideig nézted a konyhakést?
2021. ápr. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 A kérdező kommentje:

#13 Az első kettő annyira nem volt komoly, nem volt annyira elképesztően mély karcolás, persze heg van, de csak ennyi

A harmadiknál megállt a kocsi az utolsó pillanatokban

A negyediknél nem tudom mi ment félre, elvileg ennyi metamizol-nátrium már megölt volna.

#14 Pontosan, túl sokáig bámultam a műanyag eldobhatós kést, ezért pszichológushoz járok 😔


Istenem akkora f*szság volt kiírni ezt a kérdést 😂 Vagy a magyaroktól normális választ várni 🤣🤣🤣

2021. ápr. 14. 08:36
 16/81 anonim ***** válasza:
54%

#15 szóval a szimpla vagdosás neked öngyilkossági kísérlet?😳 Szóval nekem ezek szerint volt már kb 150 öngyilkossági kísérletem?🤔 Nem is tudtam..


Megállt a kocsi? Bicikliztél és pont megállt hogy átengedjen?

2021. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 A kérdező kommentje:
#16 Lehet, hogy tényleg az lenne a legjobb
2021. ápr. 15. 11:41
 18/81 anonim ***** válasza:
#18 na élsz még?
2021. ápr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
69%

Emberek! Fhú de felbasztam magam ezeken a kommenteken. Tipikus magyar mentalitás.

Miért rúgtok bele egy olyanba aki amúgyis a padlón van? Mire jó ez nektek? Komolyan mondom gusztustalan.


Kedves kérdező! Kérdésedre nem tudom a választ, viszont ha beszélgetni szeretnél írj nyugodtan. Sejtem min mész keresztül és nagyon sajnálom. De gondolj azokra az emberekre akik szeretnek, mert biztos hogy vannak, szüleid is biztos hogy szeretnek akármilyenek. Vagy egy barát, testvér, kutya, macska.. kell hogy legyen valami vagy valaki aki itt tart téged. Hidd el még rengeteg csodálatos dolog vár rád az életben. Nem szabad feladni!

2021. ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
13%

#21

Mivel kamu a kérdés, nincs padlón itt senki. Sajnos nagy divat lett a kamu depresszió, evés zavar, stb., és egy depressziósról valószínűleg senki nem tudja, hogy az, nem fogja ide kitenni nevetgélve, egyáltalán nem komolyan véve a dolgot. Már a kérdésből sikerült levennem, később a válaszokból ezt. Gyógyszer túladagolás esetén kórházba kerülsz, mert ki kell mosni a gyomrod, és mivel ott tudni fogják, hogy ez öngyilkossági kísérlet volt, rögtön oda utalnak, nem hazaküldenek. Egy alvással nem heversz ki ennyi gyógyszert. Meg mi az esély arra, hogy pont algopyrint vettél be, ami előtte szóba jött. A vagdosás pedig nem öngyilkossági kísérlet. Egyébként a depressziósok általában nem beszélnek öngyilkos hajlamokról, sőt, kb. semmiről, utálnak pszichológushoz járni, neki is hazudnak. A pszichológus nem menő - néha szükséges. A mentális zavarok nem menők - sajnos léteznek. Sajnos, nem sajnos, én így látom. Itt az a baj, hogy az ilyen emberek miatt nem veszik észre az igazi betegeket - mert ezek kimutatják, azok nem, és ezekkel foglalkozik mindenki... "Magyar mentalitás".

2021. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!