Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi ideig kell pszichiátriá...

Mennyi ideig kell pszichiátrián lennem öngyilkossági kísérlettel és valszeg evési zavarral?

Figyelt kérdés
Még nem biztos, hogy be kell mennem, de jaaaa, nagy valószínűséggel

2021. ápr. 12. 13:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
Élsz még kérdező?
2021. ápr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 A kérdező kommentje:

#72 jahh, tényleg :/

#73 elméletileg 👀

2021. ápr. 19. 00:07
 73/81 anonim ***** válasza:
#74 és miujsag veled mostanság?
2021. ápr. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 A kérdező kommentje:

#75 Tegnap néhány fél órás kihagyásokkal egész nap ettem, szóval ma inkább passzolom, el akarok menni futni, de túlságosan esik az eső, itthon meg nem tudok órákig futni, az feltűnő + anyám odafigyel (nem értem, hogy ha az utcán tornázok az miért nem baj, de nem kérdőjelezem meg amíg megtehetem). Tegnap este rámírt egy pedo, úgyhogy jelentettem a csoport vezetőinek és most kicsit félek, hogy újra ír vagy valami, úgy dobog a szívem, hogy már fáj

Veled mizu?

2021. ápr. 19. 08:09
 75/81 anonim ***** válasza:
91%
Általában elég sokat szoktak maradni az anorexiások, az orvostól függ, hogy mennyi kg-t ad, akiket ismerek azoknak 158cm-hez 45kg kellett, a másiknak 164-hez 48kg.Heti szinten max 1-2kg hízhatsz, plusz ha eléred plusz 1 hét, hogy megnézzék meddig.Én öngyilkossági kisérlettel 2 hetet kaptam múltkor,mellé súlyos deéresszióval diagnosztizáltak.Meg lehet tudni melyikbe mennél?Nekem jövő héten megint vissza megyek gyógyszerek miatt, így ki tudja, lehet találkozzunk. :"D (Én személy szerint kedvelek, jobb nevetni a traumán mint fapofával sírva mondani, én is jobban szeretek vele viccelődni, de általában nem szoktak mások nevetni rajta :"D)Amúgy a gyerek pszihiátria egész jó ahol én voltam legalábbis.A szemilyiségedtől is függ hogy meddig maradsz ahogy észrevettem, volt olyan anorexiás aki nagyon beszólogató volt/nem volt együtt működő, plusz úgy érezték nem javult attól hogy felszedte a súlyt.Vagy 2 hónapja volt, plusz előtte 4 hónapig kórházba.Gondolod privátba is írhatsz, ha van kérdésed, amúgy kicsit olyan volt, mintha megint óvodába lettem volna, volt 3 órás csendes pihenő, volt uzsona és néha tízórai.(az anoreaxiásoknak mindig volt, plusz pót vacsijuk is volt, de nem mindig volt rendes kajájuk, volt hogy csak 1 doboz almalét kapnak, kb. ők mindig mást kapnak.Ja és csak azt ehetik ami elő van írva, nem lehet semmi mást, elveszik a kaját, ha behozatól.)Plusz bármit mondasz a családodról azt feljegyzik, a zárójelentésbe bele írják amit utána a szüleidnek adnak, ezt nekem később mondták, úgyhogy most már még rosszabb lett kapcsolatunk, de család terápiárs köteleztek, nem érdeklik, hogy te már nem szeretnél változtatni rajta.Ezt örültem volna hogy ha elmondták volna az elején.Amúgy a szüleid sok esetben saját felelősségre kihozhatnak.(súlytól függ)Órákat kevés helyre raknak, hogy ne nézd mindig, tlefont se engednek, minden nap kell zuhanyozni, ha megkérnek hogy menj elsőre ne veszekedj, úgyis menned kell elsőre ha már megkértek.(ha nem szeretnél elsőre menni, ne fejezd be hamar a vacsorát)Az én tanácsom az, hogy másokkal szociálódj, ha minnél hamarabb kiakarsz juttni.Öngyilkossághoz legalább azt kell mondanod, hogy még gondolsz néha rá, de nem tennéd meg, addig ameddig sajét magadra veszélyt jelentesz addig nem fogják engedni, hogy elmenj.Plusz az összes ápoló/foglalkoztató tudja, hogy mit mondasz a pszichológusnak/pszihiáternek.Még egy dolog, az ápolókat nem érdekled igazából, általában azt mondják amit a pszichológus/pszihiáter kér hogy mondjanak.(Ez engem valahogy megtört, plusz le írják hogy mikről beszélgettél, még ha nem is látod, hogy ott vannak. :/) Oh és bocsi hogy ennyire összevissza írtam, de meg próbáltam minden lényegeset leírni amit úgy a múlt béli magamnak és mondanák ha lehetne.
2021. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
Na mizu kérdező?
2021. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
40%
Még egy dolog, múltkor csak lányok voltak, tudom, hogy nem fiú vagy, de ők úgy fogják fel és emiatt nem lehet bemenni a lányok szobájába, pedig kb. csak ott lehet privátba beszélni, másképpen figyelnek, (Én ezt azért emellem ki, mert megszívtam ezzel,azt hittem nem figyelnek és mondtam olyanokat.) ha vagdosod magad rád nyíthatnak zuhanyzás közben, én nem vagyok anorexiás, csak body dysmorphiám van, így engem ez nagyon zavart így szóltam az orvosnak és megértette.Na meg a gyógyszerek jók, de nem isten megváltók, ha nem próbálkozzol a megjavulással, nem fogsz javulni csak a gyógyszerekkel.(Bár anorexiásoknak annyira nem szoktak gyógyszereket adni, úgy tapasztaltam.)Bocsi, kicsit túl sokat írtam.
2021. ápr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 A kérdező kommentje:

#77 Végül úgy döntött a pszichológus, hogy inkább ne menjek be, (nem túl gyógyszerpárti) szóval akkor maradok 🤷‍♀️

#79 Gondoltam, hogy nem úgy fogják fel (főleg mo.-n) szóval akkor jahh :/

2021. ápr. 26. 18:25
 79/81 anonim ***** válasza:
100%

Engem 10-én vitték be, mert begyógyszereztem magam és most engedtek ki, de majd még vissza kell mennem


17L

2021. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
Mizu veled kérdező?
2021. máj. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!