Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi ideig kell pszichiátriá...

Mennyi ideig kell pszichiátrián lennem öngyilkossági kísérlettel és valszeg evési zavarral?

Figyelt kérdés
Még nem biztos, hogy be kell mennem, de jaaaa, nagy valószínűséggel

2021. ápr. 12. 13:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy anorexiás vagy?
2021. ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 A kérdező kommentje:

#42 Fogalmam sincs, akármikor beüthet, hogy lánynak érzem magam. Volt olyan, hogy hónapokig az volt.

Csak boxer van, a szüleim kozervatív keresztények (még a női részlegre is nehéz velük bemenni, bár onnan általában magamnak veszem a ruhákat), meg amúgy is sokkal kényelmesebb. Általában ilyen androgün stílusban öltözök.

Biként azonosítom magam, de nem igazán érdekel a nem, szóval lehet, hogy inkább pán vagyok, csak ugye náluk a külső sem számít (velem ellentétben), tehát jaaa.

2021. ápr. 16. 21:02
 43/81 anonim ***** válasza:
Hordasz például szoknyát is?
2021. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 A kérdező kommentje:

#45 Akarok, de még a szüleim miatt semmiképpen sem, már akkor is kiakadtak, amikor elmondtam, hogy bi vagyok. Erre még csak célozgattam, de egyelőre még nem merem. Egyszer akartam haspólót venni, csak utána meg rájöttem, hogy az a vékony embereknek van nem nekem.

Női pulcsik, farmerek meg ilyeneket érts a női ruhák alatt. Bár ezekből is főleg csak a bővebbek, skinny csak ritkán.

2021. ápr. 16. 21:17
 45/81 anonim ***** válasza:
Pl milyen női pulcsi? Hercegnős meg unikornisos? Hány éves vagy amúgy? A sulidban mit szólnak ehhez? A hajad milyen? A női nadrágba hogy fér bele a kukid?
2021. ápr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 A kérdező kommentje:

Most pl ez van rajtam: [link]

Tini vagyok, nem szívesen adom meg az életkorom, bocsi

A suliban elfogadóak, vagy legalábbis nem érdekli őket

Jelenleg növesztem a hajam, de majd egy ilyen trad goth hajat akarok (Robert Smith-féle)

Nem olyan nehéz, meg tuckingolok néha. De ha nem akkor se látszik nagyon, főleg mivel a pulcsijaim mindig legalább xl-esek

2021. ápr. 16. 21:30
 47/81 anonim ***** válasza:
#48 a tuckingolás alatt mit értesz?
2021. ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
Van instad?
2021. ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 A kérdező kommentje:

#49 Az a tuckingolás amit a transz nők csinálnak. Tudjuk mi hátra a lábak közé, meg a többi.

#50 Van instám, de rólam nincs kép 🤷

2021. ápr. 16. 21:48
 50/81 anonim ***** válasza:
Faced van?
2021. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!