Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi ideig kell pszichiátriá...

Mennyi ideig kell pszichiátrián lennem öngyilkossági kísérlettel és valszeg evési zavarral?

Figyelt kérdés
Még nem biztos, hogy be kell mennem, de jaaaa, nagy valószínűséggel

2021. ápr. 12. 13:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
98%

#22

Előfordulhat hogy igaz amit írsz, látok neki valóság alapját, lehet hogy én vagyok túl naív. Csak ha meg mégis tévedsz akkor meg gondolj bele hogy mit okozol neki a kommenteddel. Neked semmit nem jelent átnézni a kérdésen és nevetni egyet magadba hogy "jajj a kamu depis" neki viszont lehet hogy még nagyobb törést okozol.

De gondolj csak bele, ha nem igaz amit ír akkor meg valószínűleg figyelem hiányos, ami szintén mentális zavar, tehát sehogy sem egészséges mentálisan aki egy ilyen kérdést kiír.

Bocsánat csak kicsit érzékenyen érint ez a téma.

2021. ápr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
49%
Nem mindenkinek való az élet. Ha nem hiányoznàl senkinek, nem ártanál senkinek a haláloddal, miért ne tennéd meg? Talán jobb lesz
2021. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
89%
Valakinek biztos hogy hiányozna, olyan nincs hogy nem.
2021. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
71%

Sziasztok!

Légyszíves, ne veszekedjetek, az nem jó senkinek.

Aki szerint nem gondolja komolyan a Kérdező ezt a kérdést, az inkább görgessen tovább, ne foglalkozzon vele, ha nem érdekli.

A Kérdezőnek valódi segítségre lenne szüksége, csak sajnos itt nem fogunk tudni elég hasznos segítséget adni, nem vagyunk szakemberek.

Nem tudhatjuk, hogy kinek mennyire mély súlyú a problémája. Rólam például csak a közvetlen környezetem sejtette, hogy nagy baj lehet. A szüleim el is kezdtek pszichiáterekhez hurcolni, hiába tiltakoztam. Én másmilyen segítséget szerettem volna.

Először több téves diagnózist is kaptam, majd végül kiderült, hogy bipoláris zavarom, vagyis mániás depresszióm van.

Nagyon hosszú lenne az egész történetemet leírni, talán nem is tartozik a nyilvánosságra.

Én nem éreztem magam betegnek, mert számomra ez az állapot sajnos szinte már természetessé vált.

A mániás fázisok nagyon jó érzést, nagy boldogságot adnak, viszont a depresszió a legszörnyűbb érzés, amit valaha is éreztem.

Most kevert epizódban vagyok, így el tudom képzelni, hogy mennyire rossz, amit érzel. :(


Kérlek, tarts ki!

Lehet, hogy most nagyon nehéz, de később lehet, hogy jobb lesz.

Semmi esetre se tegyél magadban kárt, attól rosszabb lenne a helyzeted!


Ha szeretnél valakivel ezekről a kérdésekről beszélgetni, nekem nyugodtan írhatsz, de írhatnak akár mások is, akik hasonló helyzetben vannak.

Én is gondolkodtam már öngyilkosságon, vagdostam is magam, sokáig nagyon undorítónak láttam a testemet, indulatkezelési nehézségeim is vannak...

Higgyétek el, minden helyzeten lehet valamennyire segíteni!

Kicsit már én is összeszedtem magam.


A most feltett kérdésedre is felelek.

Mindenki másmilyen problémával érkezik a pszichiátriára, nem lehet biztosan tudni, hogy meddig maradhatsz bent.

Én legtovább 24 napig voltam bent, sajnos majdnem egy hónapig.

Idő, amíg kivizsgálnak, majd amíg gyógyszert állítanak be.

Ha evészavarod van, addig kell maradnod, amíg veszélyesen kevés a testsúlyod és nem tudod az adott célsúlyt elérni.


Remélem, hogy tudtam valamennyit segíteni.

Jobbulást, Kérdező!

2021. ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 A kérdező kommentje:

#26 Köszi, jobbulást neked is


Nem elképesztően életveszélyes a súlyom, szóval lehet, hogy akkor azzal nem tartanak bent

2021. ápr. 16. 14:15
 26/81 anonim ***** válasza:
#27 miért hány kiló vagy? És milyen magas?
2021. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 A kérdező kommentje:
#28 valahol 185 cm körül vagyok és 57 kg
2021. ápr. 16. 18:27
 28/81 anonim ***** válasza:
4%
170 cm, 48 kg... És nem vagyok sovány!
2021. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
Van kép rólad kérdező?
2021. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
#29 basszus csont sovány lehetsz🥺🥺🥺 én vagyok 163 akkor ez olyan mintha 35kg lennék hozzá😥
2021. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!