Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ha az evészavarom...

Normális ha az evészavarom rámegy a napi teendőim elvégzésére?

Figyelt kérdés

Érettségi előtt állok, semmi motivációm tanulni, sőt igazából semmihez. Csak fekszem és azon gondolkodom hogy mikor mit és mennyit fogok enni. Nyilván mindent pontosan lemérek. Csak a mérleg van a szemem előtt hogy azt a súlyt mutassa amit látni szeretnék. De emiatt semmi másra nem vagyok képes koncentrálni, valószínűleg a kevés tápanyag bevitel is közrejátszik.

Valaki volt már hasonló helyzetben? Mi erre a megoldás? Hogy lehet kicsit elterelni a figyelmet erről az egészről?



2021. ápr. 15. 11:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#9

Kórházba nem utalnának mert közel sem vagyok sovány. 174 cm és 70 kg körül vagyok. Napokig koplalok aztán rámjön egy falási roham amit hashajtó és vízhajtó segítségével próbálok "jóvátenni"

Mások szerint már le kellene állnom mert arányosan nézek ki

97 kg-ról indultam, de én szinte nem is látom a változást, csak azt tudom hogy fogynom kell, és csak ez lebeg a szemem előtt. Csak ezek a rohadt falási rohamok ne lennének

2021. ápr. 19. 08:08
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

8-as neked meg kitartást

2021. ápr. 19. 08:10
 13/15 anonim ***** válasza:
91%
Kedves kérdező, neked is kitartást ès mindenképp kérj szaksegítséget, ebben az állapotban szerintem könnyebben tud segíteni mint ha hagyod magadon eluralkodni évekig! Nem fog kinevetni, a koplalás-falásroham-purgálás marha egészségtelen, de neked legalább van erre belátásod! Fogyókúrázni sem így kell, próbálj meg egy stabil egészséges életmódot kialakítani, ebben tud egy szakember segíteni! Remélem jobban leszel.
2021. ápr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na mizu kérdező? Élsz még?
2021. ápr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen normális!
2021. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!