Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki volt alkoholista vagy mas...

Aki volt alkoholista vagy mas fuggo hogy tudott lejonni rola es tiszta lenni? Aki volt mely ponton nagyon. En a depresszio miatt folytottam magam a piaba de mar erzem sza,rban vagyok es passz hogy tudok kijonni plusz van meg par bet3gseg3m ami ratett

Figyelt kérdés
2021. ápr. 17. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Sporttal.
2021. ápr. 17. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akaraterővel, és kitartással. És a gyógyszerek már több kárt csináltak mint hasznot. Nyugtató függőséget küzdöttem le.
2021. ápr. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az, h segítséget kérsz, itt is akár, az azt jelenti, h akarsz változtatni. kezdd azzal, h írj egy listát miért jó élned, van miért biztos. még ha nincs is családod-mint nekem-attól még lehet élet célod, legyen az, h jobb ember akarsz lenni. biztos vmi trauma ért, felnőtt vagy, menj orvoshoz, szószerint a saját hajammal húztam magam ki a xarból. van egy pont, h fel kell nőni, te veszed meg a piát, te iszod meg. vállald a felelősséget. nekem is volt egy pont amikor rájöttem, h kb. senkinek se fontos, h én létezek-e vagy sem. de jó volt ott lennt lenni, mert tudtam, h csak magamra számíthatok. én nekem a kutyám sokat segít, lelkileg is, szóval kérdésedre válasz, vmi jót cselekedj, ne legyél annyira önző. a piások az egyik legnárcisztikusabbak, egódat javítsd meg, nekem a hit is segített, de ha neked a pszichológus segít az is ok, de ő se fogja megoldani a TE életedet, max elindít egy úton. ahogy a többiek is írták, akaraterő, sport, én a természetváltást is ajánlom, állatok közelsége ami gyógyít. ha meg tényleg nagy a baj, pszichiátria, elvonó, depresszióra kapsz gyógyszert, de arra már nem ihatsz, mert ha iszol akkor megbolondulsz tőle. sok munka kitartás kell hozzá, ez az élet, nem egyszerű, de mindig érdemes küzdeni. plusz hallgass zenét ami segít feldolgozni a traumáidat, én klasszikustól k ezdve pop ig, rap, rock most sokat hallgatok, vagy írj naplót bármit, foglald le magad, neked kell rájönnöd mi váltja ki belőled a függőséget. hajrá, egy életed van.
2021. ápr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyógyszerfüggőségem már nagyon súlyos volt. Tavaly 5 hónapot voltam kórházban. Azóta is tartom a tisztaságot. Nem ciki segítséget kérni!
2021. ápr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A VOLT alkoholisták már a sírban vannak. Aki alkesz volt, az is marad. Én alkoholista vagyok, noha 29 éve nem iszom. Amolyan menedzseralkoholistaként kezdtem a pályafutásomat, még az átkosban. Minden vezető pozícióban levő kartársnál volt nyugatról csempészett repipia, és sértés volt nem elfogadni, még ha történetesen saját kocsival voltam is. Aztán egy idő után már hétvégén is ittam, míg egyszer csak azt vettem észre, hogy már nem én vagyok az úr, már nem én diktálok. Na, akkor fújtam fel a pofámat, és tettem le a cigivel egyszerre a poharat.
2021. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!