Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzek mintha álmodnék. Mi...

Úgy érzek mintha álmodnék. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Már gyerekkorom óta érzek "mintha egy álomban lennék" érzést.

Ritkán rámjön, néha pedig hónapokig semmi ilyet nem tapasztalok.

Olyankor olyan mintha egy filmet néznék. Nem vagyok tudatomnál. Olyan mintha nem is én irányítanám a testem. Ha durván előjön ezaz érzés akkor a hallásom is legyengül. A látásom pedig nagyon furcsa. Vibrál fekete foltokban.

Suliban gyakori, olykor a füzetet sem látom hogy mit írok stb.

Orvosnál voltam, mindent vizsgáltak, semmit nem találtak. Azt értem el vele, hogy hülyének néztek. Általaban olyankor a víz is lever. Nem tudok a többiekre figyelni, megszédülök, csak vagyok magamnak.

(Sok traumám van és sokszor tudatosan álmodok, lelkiproblémák megállás nélkül. Nemtudom hogy ez kihatással van-e erre az egészre)


Mi lehet ez?:/



2021. ápr. 18. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Be vagy tepve...
2021. ápr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen orvosnál voltál?
2021. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Házi orvosnál voltam, ő pedig folyamat küldött ide-oda pestre.

Pl. Ekg, hasi ultrahang, vervetel stbstb

Egyébként 16éves vagyok és ha rágondolok erre az érzésre, akkor egyből érzem ezt a furcsaságot, ráadásul erosebben is.

2021. ápr. 18. 18:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el szakemberhez (pszichológus, pszichiáter), ő fog tudni segíteni a velünk ellentétben.
2021. ápr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Üdvözöllek a Mátrixban 😇
2021. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Deperszonalizáció a neve, mentális tünet. A traumák, lelki gondok, szorongás okozza. Pszichiáter foglalkozik vele, direkt gyógyszer nincs rá, a szorongást kell elmúlasztani, traumákat feldolgozni.
2021. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jol irja az utolso, ez derealizacio. Ijeszto, de teljesen artalmatlan jelenseg.
2021. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ugyan ez van velem, eddig nemtudtam kifejteni mit érzek de mostmár megnyugodtam,hogy nem csak velem van ez!
2021. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!