Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan érzésem van mintha...

Olyan érzésem van mintha álmodnék vagy mintha benne lennénk valamibe mármint maga az élet, olyan mintha a felhőkből nézném az életet ez baj?

Figyelt kérdés

Most jöttünk apámmal haza kocsival déditől aztán elkezdtem gondolkodni és ez jött ki. meg a homlokomnál is elkezdett olyan furcsa érzés lenni

Utóbbi időkben nagyon sok éber álmom volt amiben szintén sok hamis ébredés volt



2020. márc. 6. 15:28
 1/4 A kérdező kommentje:

Olyan mint egy ébredés

mint amikor álmodik az ember és rájön hogy álom vagy éppenséggel kezd rájönni

2020. márc. 6. 15:31
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nemrég volt sorozatosan ilyen hamis ébredés álmom. Egyikből a másikba. :) Már megjegyeztem a leckét: ébredés után elmondom a telefonszámomat. Ha megy, akkor elvileg nem lehet álom.


Ilyen időszakom nekem is volt kétszer, amikor egy hétig álomszerűnek éltem meg mindent. Nem tudom, hogy a stressztől, anyagcserezavartól vagy valami mástól lehetett, de egy idő után kijöttem belőle.


Enyhe derealizációs vagy deperszonalizációs zavarnak mondják, tisztázatlan az eredete.

2020. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor fölösleges a pánik?
2020. márc. 6. 16:01
 4/4 anonim ***** válasza:
A pánik teljesen.
2020. márc. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!