Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Küzdök azzal hogy nem akarok...

Küzdök azzal hogy nem akarok olyan lenni mint a szüleim?

Figyelt kérdés

Egyszerűen utálom magam, apám miatt(többi rokon miatt is) nem akarok olyan lenni mint ő, egy cseppet sem szeretnék hasonlítani rá. És nem tudom hogy olyan-e vagyok mint ő, vagy nem... Nem látom magam kívülről. Gyűlölöm magam mikor észreveszek valami hasonlót:(

Anyukám meg mindent próbál elnézni neki, nem szól semmiért, nem beszélnek problémákról. Ilyen sem szeretnék lenni. Egyszerűen az egész család egy rakat szar csúnyán mondva. Nem tudom milyen egy egészséges kapcsolat/család.

Mit lehet ilyenkor tenni?


2021. ápr. 18. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus és önfejlesztés.
2021. ápr. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én fiatalabb koromban egy barátnőm családját irigyeltem,olyat szerettem volna.sajatomat nm érzékeltem ahogy te most. Meghalt apám utána a világ minden összedőlt vele.. most úgy érzed a szüleid nm okesak.. lehet..de élnek még..gazdag házban is lehet szomorúság és szegény házban is lehet öröm.. próbálj velük kommunikálni,nm tudhatod meddig vannak veled..és fogadd el a hibáikat ,te se vagy tökéletes.
2021. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*értékeltem
2021. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!