Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen betegség lehet?

Ez milyen betegség lehet?

Figyelt kérdés

Fél évente előjön egy legalább egy hónapos időszak amikor állandó feszültséget érzek, dühkitöréseim vannak, öngyilkossági gondolataim. Egyre súlyosabbak. Majd elmúlik minden ok nélkül és hónapokig minden rendben. Majd ok nélkül kezdődik előről.

1 évvel ezelőtt zárt osztályra is kerültem. A nyári időszakban 3 hónapig tartott.


A Lamolep éz Xanax nem tudja megelőzni.

Orvost nyilván kérdeztem, de normális választ nem kapok. Szerintem fogalmuk sincs. Sőt ki van mondva, hogy nem kell a papíron a diagnózist nézni, mert azért ír rá valamit, hogy tudjon gyógyszert adni.

Pszichológusom is van 3 ève.


Valakinek van hasonló? Ha igen mi ez?


2021. ápr. 19. 01:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bipoláris depresszió? Nem azt mondom, hogy mindenben megegyezik a leírással, de az is kétfázisú, ellentétes viselkedésekkel: egy lehangolt depresszió és egy felhangolt mánia váltakozik. Epilepsziagyógyszert meg szorongásoldót nem tudom, minek adtak rá -sarlatán az orvosod. Mégis milyen diagnózis van a zárójelentésre írva?
2021. ápr. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Depresszió
2021. ápr. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából volt már papírra írva minde. Bipoláris zavar, borderline személyiségzavar, függőség, szorongàsos zavar, affektív zavar, adhd, dependens személyiségzavar, paranoid zavar.. (ezek nem mind egyszerre)


Igazából fogalmam sincs ezek közül melyik. A rosszabb az, hogy nekik se. A pszichológus önmagában kevés, azt meg legalább tudni kéne mi bajom van, hogy ne gyógyszerezzenek félre. Megoldàsuk az volt, hogy adtak mindent mindennel. 10 éves sztori már ez. Volt sok orvosom. Pár pszichológusom, és már nem is tudom hányszor voltam kórházban.


Mellette próbálok normális életet élni. Aki nem ismer az nem is látja hogy gond lenne, munkám van, párom (na ő azért kemény lelki terrort élhet át mellettem) egzisztenciám is rendben van. 30 éves vagyok.


Csak hát minden embernek vannak jobb és rosszabb időszakai, mégsem olyan szinten, hogy többször megjárja miatta a zárt osztályt.

2021. ápr. 19. 11:54
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Magánban nem tudsz elmenni egy másik pszichiáterhez? Ha újra előjönnek ilyen "roham" szerűen ezek az időszakok, akkor vagy rossz gyógyszereket kapsz, vagy nincsenek megfelelően beállítva.
2021. ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!