Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan segíthetek a páromnak...

Hogyan segíthetek a páromnak aki napok óta lehangolt?

Figyelt kérdés
Úgy érzi hogy nincs miért élnie. Hogy csak teng leng. S a halálra vár. Én próbálom neki meg mutatni hogy mennyi jó dolog van még előttünk de úgy érzem nincs eredménye. Meghallgatom minden panaszát de úgy érzem segíteni nem tudok neki.

2021. ápr. 20. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
🤣🤣
2021. ápr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Te sajnos nem tudsz ennél többet tenni. Szakember segítségére van szüksége.
2021. ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos engem is elkap ez a mély, belulről jövő érzés. Anyagilag nincs okom panaszra, férjem aranyember :) mégis el-elkap a depresszió, mikor nem látom értelmét az életnek. Tegyuk hozzá nem lehetett gyerekunk, de nem is voltam sose elég érett hozzá. Úgyhogy végulis jobb így.

Gyerekkoromban értek sérelmek, amik a ami napig is előjönnek 40 évesen. De igazából ezt a motiválatlan, halál utáni vágyamat már tiniként is éreztem. És érdekes, kalandos eddigi életem után is amit azóta átéltem ugyanúgy előtör belőlem a haláli rosszkedv. Pláne most a covid f..ság miatt, mert ez így már nem élte, oltva vagy oltatlanul se. Úgyhogy puff neki még egy ok ami elkeserít.

Ezt csak azért írtam le mert ha érte valami akár gyerekként, azt fel kell tárni pszichológussal, mert sose lesz túl rajta.

De ha csak a jövőkép miatt ilyen, nem tudom hány éves, és nincs célja, nincs ereje felépíteni az életét, akkor azt is kemény lehet átélni.

2021. ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Menjen pszichológushoz
2021. ápr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!