Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az ilyen személyiségzavarok...

Az ilyen személyiségzavarok mennyire komoly betegségek?

Figyelt kérdés

Az egyik, a nem meghatározott személyiségzavar.


A másik, a specifikus (meghatározott) személyiségzavar.


Ezek vannak olyan durvák, mint a sima személyiségzavarok?


A kérdésem elméleti, mert érdekel a téma, nem ismerek ilyen embereket.



2021. ápr. 21. 16:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a személyiségzavar egy összefoglaló név ezért bármelyik személyiségzavar lehet komoly és enyhe. Az első az az amikor több féle személyiségzavar keveredik és pontosan nem lehet meghatátozni, a második amikor pomtosan meglehet határozni a személyiségzavart.
2021. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, és egy személyiségzavar, miután kialakult mennyire változik? Lehet e olyan, hogy átalakul egy másikká, vagy akár eltűnik. Abban biztos vagyok, hogy rosszabb is lehet, ezért nem kérdezem.


Ja és még valami, ha a nem meghatározott az az, amit írsz, akkor mi a különbség a kevert személyiségzavar és e között?

2021. ápr. 21. 16:38
 3/17 anonim ***** válasza:
Átváltozni nem fog,csak romlani vagy javulni. Engem 14évesen disszociatív személyiség zavarral diagnosztizáltak,több személyiseget jelent (nem skizofrénia),én tudom hogy ott van egy másik személy is,beszélgettek vele,de amúgy nincs ott csak az én elmémben. A kevertnél egyik tünet sem erősebb a másiknál,a nem meghatátozottnál meg mindegyik tünet erősebb,ezért pontosan nem lehet meghatározni.
2021. ápr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. ápr. 21. 16:52
 5/17 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés, akkor ezek szerint gyerekeknél is diagnosztizálnak személyiség zavart, úgy tudtam nem? Vagy a DID az ebből a szempontból más?
2021. ápr. 21. 16:54
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem más,gyermekeknél is diagnosztizálnak személyiségzavart. Pl a hiperaktív gyermek is személyisegzavaros ,itt ne arra gondolj mikor rossz a gyerek az más ,a hiperaktív zavar egy betegség ami már gyermek korban személyiség zavarra utal.
2021. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. :)
2021. ápr. 21. 17:28
 8/17 anonim ***** válasza:
Nincsmit :) Ha ban még valami írj privatban:)
2021. ápr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
én is ezt a diagnózist kaptam 3 éve.
2021. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Van többféle, enyhébb és súlyosabb:

[link]

2021. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!