Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félelem a komoly dolgoktól?

Félelem a komoly dolgoktól?

Figyelt kérdés

A kérdés szó szerint kell venni :-D

20 éves fiú vagyok,és szinte képtelen vagyok komoly lenni

A fejemben képes vagyok mimden témában véleményt alkotni, de beszélni roluk már nem

Az emberi kapcsolataim nagy része csak az üres poénkodáson alakul, valamiért folyton a "Laza-vicces-hülyegyerek" imidzset probálom hozni, mert azt hiszem ilyennek kell lennem

Teljesen hétköznapi dolgokrol nehezen beszélek, az érzésekről meg pláne...

Az emberek általában megkedvelnek, mikor megismernek, de ahogy telik az idő rájönnek, hogy csak egy vicceskedő hülyegyerek vagyok és elmulik...

A negatív dolgokat általában elfolytom, és nem vagyok hajlando foglalkozni velük...

Van valaki hasonlóval?

Esetleg akinek sikerült változtatnia magán?



2017. dec. 29. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem baj ha vicces vagy. Sőt a mai világban elég kevés a humoros ember. Miért nem tudod elmondani, ha a fejedben megvan? Elröhögöd magad? Ezt picit kifejtenéd?

Én is mindent viccnek fogok fel, de sajnos túl sok az olyan dolog, amiről muszáj komolyan beszélni, és nem lehet belőle poént csinálni.

Nem kell ilyennek lenned. Persze a humor az mindig jó ha van:)

Nem tudsz az érzéseidről beszélni? Miért? Nincsen kivel? Miért fojtod el a negatív dolgokat? Nem lehet minden happy.

Én pont a szöges ellentéted voltam. Mindent túl komolyan vettem, rengeteg negatív dolog és gondolat vett körül. De aztán olyan baráti társaságot találtam, akik megmutatták az élet szebbik oldalát, és azóta az életem nevetésből áll.

Persze, nem lehet mindenkivel komoly témákról beszélni, de te is megfogod találni azt a személyt akinek megmersz nyílni. Sok sikert! Ha gondolod meghallgatlak bővebben is.


16/l

2017. dec. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hadarok.... Nagyon :-D

És olyan hülye érzés fog el, mintha a mondandomnak semmi értelme nem lenne pedig előtte a fejemben logikusnak tűnik...

Továbbá folyton azt hiszem hogy a komoly témâkban senkit nem érdekel a véleményem, hogy tőlem csak a szüntelen poénkodást várják

Ez eddig nem is zavart, el voltam "vicces hülyegyerek" stílusommal, de nemrég bekerültem egy olyan társaságba ahol folyton megy a filózgatás mindenféle témáról, és igyekeznek bevonni engem is de ha odajutok, hogy kifejtsem a véleményemet jön az említett érzés és leblokolokk, ilyenkor általában kiszállok a beszélgetésből, vagy csöndben hallgatok várva hogy mikor egy vicces megszolalást hozzáfűzni...

2017. dec. 30. 00:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezen lehet változtatni nem? Miért lenne hülyeség amit mondasz? Neked is van álláspontod, ami nem biztos hogy egyezik a többi emberével. Minden fejben dől el. Ha próbálnak bevonni, akkor nem csak a vicces hozzászólásaidra várnak. Kívancsiak a véleményedre.
2017. dec. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 20 éves lány vagyok szerintem a fiúk később érnek mint a lányok ez megállapított tény :) szerintem már az is egy pozitív dolog h kiirtad a bajodat :) nekem volt egy hosszú kapcsolatom 4 éves és nem azért mert annyira de húha komoly vagyok de nagyon gyerekes volt ő 21 volt inkább túl léptem rajta .. nehezen de nem tudtam mit csinálni . A mai lányok szeretik a maga biztos fiukat . Nyugodtan. Mondd el a véleményedet , bátran beszélj és mások is más szemmel fognak rad nézni !!!!!
2018. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!