Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is van aki szeretne a...

Más is van aki szeretne a saját fejében , történeteiben élni ?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon rosszul tudom érezni magam néha. Olyankor nagyon de nagyon szeretnék lefeküdni becsukni a szemem és a saját fejemben lenni , azt látni , azt csinálni amit elképzelek. Ilyenkor nagyon jol müködik a fantáziám. Kibirhatatlanul szeretnék néha ott lenni az én világomban.

Néha írok mert azzal elkerülöm azt , hogy folyton aludni akarjak.

Van valaki aki ugyan igy érez ? Vannak itt olyanok akik megtudják ez érteni ?



2021. ápr. 21. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg tudom érteni, hasonlóképpen érzek. Viszont én próbálom a valóságot olyanná tenni, mint ahogy a fantáziáimban elképzelem.
2021. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1


Jó neked :) nekem sajnos elég komplikált lelkivilágom van és nem akármilyen az a hely ahová vágyódom :/

2021. ápr. 21. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek komplikált a lelki világa, de a menekülés sosem megoldás. A fantáziavilágok a kellemetlen valóság miatt jönnek létre. Időpocsékolás helyett kezdj el dolgozni a saját valóságodon, ne csak menekülj.
2021. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
En kabitoszer nelkul tudok tripelni, de meg csak nem is hallucinalok. Vagy kirandulas, gyors gyaloglas, vagy bizonyos zene, google street view kozben akar egy brazil favelaban lakom, vagy ahol csak akarom, ki-be megyek a kulonbozo valosagokbol.. Azert hosszateszem, kozben azonnal tudom, hogy igazabol ki vagyok, hol vagyok, de tudok atlepni.
2021. ápr. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Melyik elmeállapotomra vonatkozna ez attól függ? Amikor egy vascsővel ütöm holtra magam képzeletben vagy arra, amikor gazdag vagyok és élem az életem egy virágos kertes házikóban életem szerelmével(aki a valóságban kb hányni tudna tőlem) és 200 cicával? Hmmm. Sajnos én beleragadok, tudom ki vagyok közben,de elönt az önutálat és ebből nincs kiszállás, ha ellódul... :)
2021. ápr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Velem is mindig ez van. Sokkal jobb mint a valóság:( ha szarul érzem magam en is mindig alszok, egész nap azt varom hogy az ágyban legyek és alakitgassam a kis vilagomat
2021. dec. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!