Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan mondjam el anyukámnak...

Hogyan mondjam el anyukámnak hogy pszichológusra van szükségem?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne egy pszihológusra de nem tudom hogy mondjam el anyukámnak. Félek hogy kiakadna vagy esetleg megilyedne ha rákérdezne hogy miért szeretném ezt. Úgy érzem hogy egyedül már nem megy és segítségre lenne szükségem

2021. ápr. 23. 00:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Nagyon félek hogy ezzel megbántanám és magát okolná azért amilyen vagyok
2021. ápr. 23. 00:48
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Mondd esetleg hogy szeretnel onismeretbe menni, hogy tudatosabb es magabiztosabb lehess.


Azt is csinalhatod, hogy egy kis ideig titokban tartod,amig kitalalod,hogy hogy lenne jo felvezetni.


En valahogy igy tennem:

Anya, szeretnek elmondani valamit. Ugy erzem, hogy kicsit megakadtam, neha nem ertem az erzeseim es szeretnem kicsit rendbetenni magam. Arra jutottam, hogy eljarnek egy pszichologushoz. Nagyon szeretlek es fontosnak erzem, hogy ezt oszinten elmondhassam neked. Kerlek ezt ne ertsd felre, mert en ezt a magam jollete es fejlodese miatt szeretnem. Szivesen meghallgatom a velemenyed, viszont en ebben mar dontottem.

2021. ápr. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!