Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sok alvás, kevés napfény,...

Sok alvás, kevés napfény, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Az unokatesóm (idén 20 éves lesz, lány) nappal alszik, felkel kb. 5-6 körül estére, majd egész éjjel fent van és játszik a gépen, azután reggel 8 körül elalszik, s ez a folyamat nap mint nap ismétlődik lassan másfél éve(persze a távoktatás miatt egy-egy időszakban ez változott, de most is így megy).

A szülei nem emlékeznek mikor járt az udvaron utoljára, rengeteget alszik és keveset eszik, így igazán sápadt és sovány (alig 155cm és 40kg körüli).

Azt szeretném kérdezni, hogy ez vajon miféle betegségnek lehet a tünete(i)?

Lehet vele beszélgetni, a szülei is jól bánnak vele(nem ütik vagy ilyesmi), szóval nem hiszem hogy sok köze van a depresszióhoz, csak amikor néha megyünk hozzájuk vendégségbe,akkor ki se jön szobájából.



2021. ápr. 23. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

miféle betegségnek lehet a tünete(i)?

Nekem ebből az jött le hogy számítógépes játék függő lehet, de csúnyán.

2021. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez igaz
2021. ápr. 23. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Függő.


Es a legfontosabb az, hogy a depresszio nem azt jelenti, hogy szomoru, simán lehet vidam is. Siman lehet vele beszekgetni. Depresszios vagyok, de tarsasagban en is beszelek, nagyin csevegő is vagyok

2021. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat és az új infókat.
2021. ápr. 23. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!