Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós lehetek a jövőben?

Kvadrusz kérdése:

Depressziós lehetek a jövőben?

Figyelt kérdés

A szüleim extrém alacsonyak(anyukám 145cm,apukám 167cm) ezért én is alacsony vagyok 149cm vagyokév fiú. Ja és 9 nap múlva érettségizek. Párkapcsolatról sosem álmodtam. A mai világban nem lehet hosszútávon tervezni. A házasságok több mint fele válással végződik. Ha valami Isteni csoda folytán lenne barátnőm, akkor biztos, hogy nem lehetne levakarni és aminek szakítás lenne a vége. És én valószínűleg végeznék magammal, mert eléggé antiszociális vagyok. Ezek miatt is nem bánom, hogy örök szingli leszek. De közbe ott van a társadalmi elvárás és az ösztön is. S


Szóval szerintetek a jövőben lehetek depressziós? (mamám halálakor 7napig csak 1-2 órát tudtam aludni, vagyis depresszió esetén valószínűleg úgy bezuhannák, hogy felakasztanám magam)



2021. ápr. 24. 00:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen gondolataid vannak, és így éled meg a helyzetedet, akkor már könnyen lehet, hogy ha nem is vagy depressziós, de annak szélén "táncolsz".
2021. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Menj el orvoshoz (szomorú, hogy a szüleid nem vittek eddig), 149 cm férfiaknál konkrétan törpenövés. Hátha még nem késő segíteni. Igen, anyukád extrém alacsony, de neked fiúként akkor is kéne legalább 158-160-nak lenned, ha rá ütöttél. Apukád meg szintén nem egy kosaras alkat ugyan, de az ő magassága még egyáltalán nem kórosan kevés.
2021. ápr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem a párkapcsolati dolgokkal kapcsolatban nagyon pesszimista vagy.

Szerintem mindent meg kéne próbálni mielőtt ítélkezel.

Elkeserítő.

2021. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!