Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindig a fiataloknak van...

Mindig a fiataloknak van gongja vagy az 50 esek már feladták ??valaki írjon 50 körüli szorongás élet untsag Témában

Figyelt kérdés
2021. ápr. 25. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
48 éves vagyok, daganatos beteg. Elvileg jól kezelhető, eldöntöttem, legyőzöm. És nem lettem életunt, még sokáig élni szeretnék. ;)
2021. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Èn 28 éves vagyok. Sok nehéz dolgon mentem át. Most is nagyon gáz a helyzetem. Ennek ellenére nem lettem életunt. Senki sem tökéletes. Az élet sem az. 1 hónapja veszítettem el családtagot. Menni kell tovább. Ő is ezt akarná. Szopat a sors de boldog ember vagyok. 3 mentális betegséggel. Megtanultam velük együtt élni. Saját magam neveltem fel, gyerekkoromban mindig egyedül voltam. Anyagi hátterem sincs. Lehet mutogatni vissza, szar gyerekkor, nehéz sors, rossz munkahely, betegség, rossz kapcsolat... a saját döntése mindenkinek, hogy boldog lesz-e. Nem azt keresi mi nincs, hanem annak örül amilye van.


Én büszke vagyok arra, amilyen ezek árnyékában lettem.

2021. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

48 éves nő vagyok. Az igazsáf az, hogy ha valaki megéli ezt a kort ( vagy még többet) az már átélt ezt azt. Ki ki mit. Én ennyi idősen már elértem azt, hogy nem érdekel ki mit gondol rólam, nem érdekel, hogy kinek nem tetszik a kinézetem, a ruhaviseletem. Nem érdekel ki pletykál akár rólam, vagy másról. Ezek rég leperegnek rólam. Ma igyekszem élvezni az életet, szeretek élni, és sokáig akarok is élni. Vannak rossz napjaim, vannak jó napjaim. De már rég nem panaszkodom. Mindenben igyekszem a jó oldalát észrevenni. Ennyi idősen én nem unatkozom. Sokszor a csend is egy élvezet nekem.

Gyanítom, hogy a sok tinédzser, és fiatal is ha rájönne, hogy maga életét kell élnie, nem kell helytállnia senkinek. Nem kell megfelelni senkinek sem, akkor sokkal boldogabbak lennének.

2021. ápr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47 éves vagyok, és unom az egészet. Pénzem van, mármint nem vagyok gazdag, de nem kell foglalkoznom olyan dolgokkal, hogy mit vehetek meg a boltban, meg a járvány miatt nincs munka. Tehát nem arról van szó, hogy nem vittem semmire, és beleuntam a hiábavaló küzdelembe. Nem érdekel semmi, persze vannak dolgok, amik szórakoztatnak, de valahogy értelmetlennek találom az életet. Korán kezdődő kapuzárási pánik? Nem tudom.
2021. ápr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

T 4es én vagyok a első

kérdező 55 f vagyok és ugyan így vagyok mire elértem mindent lett családi ház minden rendben? Autó motor

Gyerek feleség 32 éve együtt

Amíg küzdeni kellett addig

Minden oké volt kb 7 éve

Mire szinte minden rendben lett addigra nem tudom élvezni

Szorongok depis vagyok mert

Miertelme már ennek a pár évnek ami még hátra van

Fáradt kimerült vagyok 28 éve Buszvezető vagyok már nem tudok váltani majd a természet

Megoldja? már nem bírom sokáig

Gyógyszer sem segít

Sajnos sok kolléga ugyan így van

Üdvözlettel

2021. ápr. 26. 21:07
 6/6 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy már semmi nem érdekel filmek zenék hírek főleg nem ,csak ami az élethez szükséges otthon kert Takarítás szeretem addig nincs

Szorongásom se fáradságot nem érzek de ahogy megállok és le áll az "agyam" egyből jön a szorongás világvége hangulat

És hogy miertelme volt egész nap dolgozni mintha lenne bennem egy saját ellenségem?

Ami ijenkor előjön sokat sírok is ők nélkül előzmények nélkül

Is lehet hogy a vezetést utálom már sok volt kikeszit 8-10 óra már nem bírom pár nap pihenés nem elég

Bocs de ez jött ki belőlem

Hozzászólna valaki

Bármit amit gondol

Nyugodtan írja le

Köszönöm

2021. ápr. 26. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!